Przelewy24 - Cormak

Znakowarki CO2

Znakowarki laserowe CO2 to bez wątpienia przełom w dziedzinie grawerowania. Dlatego w naszym asortymencie są dostępne wysokiej klasy maszyny do znakowania laserowego. Produkujemy znakowarki o bardzo szerokiej gamie zastosowań. Urządzenia z powodzeniem mogą obrabiać wszystkie materiały niemetalowe typu papier, plastik (ABS, PCV), pleksi, skóra, drewno, MDF, HDF, szkło, ceramika, i inne.

Precyzyjne znakowarki laserowe CO2 z podajnikiem

Znakowarki CO2 z podajnikiem są wyposażone w funkcję mapowania kolorów. Dzięki temu mogą wiernie nanosić wybrany nadruk z zachowaniem rzeczywistych barw. Dużym atutem znakowarek jest wysoka precyzja osiągana przy wysokiej prędkości pracy. To pozwala uzyskać bardzo dobrą jakość produktu końcowego i optymalną wydajność pracy urządzenia. Sam proces znakowania laserowego jest szybki i skuteczny. Niezależnie od wzoru i wielkości opracowanego pola, znakowarki CO2 z podajnikiem gwarantują najwyższą jakość produktu końcowego.

Wszystkie technologie laserowe dostępne w naszym sklepie są zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Organizujemy szkolenia z obsługi znakowarki prowadzone przez wykwalifikowanych inżynierów.  Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze optymalnych rozwiązań dla Twojej firmy.

Postaw na precyzyjne i niezawodne znakowarki CO2. Zadbaj o najwyższą jakość swoich produktów.

Znakowarki CO2

Znakowarka CO2 30 W z podajnikiem

netto 19 504,07 zł

brutto 23 990,00 zł

rata już od 660,52 zł

Znakowarka o bardzo szerokiej gamie zastosowań. Urządzenie z powodzeniem może obrabiać wszystkie materiały niemetalowe typu: papier, plastik (ABS, PCV), pleksi, skóra, drewno, MDF, HDF, szkło, guma, ceramika, i inne. Może grawerować tekst, wzory i kody kreskowe w bardzo wysokiej jakości.  Model znakowarki został wyposażony w podajnik przeznaczony do znakowania długopisów.