Przelewy24 - Cormak

Mechaniczne nożyce gilotynowe

Mechaniczne nożyce gilotynowe to zaawansowane urządzenia, które pozwalają na idealnie proste cięcie blachy. Profesjonalne maszyny zapewniają wygodę i wysoką efektywność pracy. Mechaniczne nożyce gilotynowe sprawdzą się w każdym warsztacie, który wykonuje obróbkę blachy o różnej grubości. Duży wybór wariantów ułatwia dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb. Oferujemy mechaniczne nożyce gilotynowe ze zderzakiem elektrycznym. Poszczególne modele różnią się zakresem cięcia.

Mechaniczne nożyce gilotynowe do cięcia blachy

W ofercie posiadamy profesjonalne maszyny do obróbki blachy. Wszystkie urządzenia wyróżniają się solidną konstrukcją wykonaną z wysokiej jakości podzespołów. Prosta budowa zapewnia bezawaryjną pracę i łatwość obsługi maszyny. Mechaniczne nożyce gilotynowe umożliwiają długie oraz proste cięcie arkuszy metalu. Poszczególne modele różnią się wielkością oraz specyfikacją techniczną. To ułatwia wybór urządzenia najlepiej dopasowanego do specyfiki pracy danego warsztatu. Wszystkim Klientom zapewniamy wsparcie podczas podejmowania decyzji zakupowej. Oferujemy również opiekę posprzedażową oraz serwis maszyn do obróbki metalu. Organizujemy szkolenia z obsługi mechanicznych nożyc gilotynowych. To pozwala zwiększyć wygodę i efektywność pracy.

Postaw na profesjonalne nożyce gilotynowe od polskiego producenta. Zadbaj o komfort i wydajność pracy w Twoim warsztacie.

Czytaj więcej Ukryj

Mechaniczne nożyce gilotynowe

Aktywne filtry

Mechaniczne nożyce...
Od ręki na magazynie

Mechaniczne nożyce gilotynowe 3x1250

netto 27 495,93 zł 22 723,58 zł

brutto 33 820,00 zł 27 950,00 zł

rata już od 931,18 zł

Nożyce gilotynowe mechaniczne Q11-3x1250 to doskonałe narzędzie do precyzyjnego cięcia różnorodnych materiałów, takich jak stal, aluminium, mosiądz czy miedź w postaci arkuszy blachy. Ich intuicyjna obsługa sprawia, że są niezwykle łatwe w użytkowaniu, a solidna konstrukcja gwarantuje nie tylko funkcjonalność, lecz także niezawodność na każdym etapie pracy. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, te nożyce zapewniają długotrwałą i bezpieczną eksploatację.

  • Promocja!