Przelewy24 - Cormak

Piaskarki kabinowe

Piaskarki kabinowe to urządzenia umożliwiające przeprowadzenie profesjonalnego, szybkiego i czystego piaskowania elementów. Oczyszczanie elementów (usuwanie rdzy, farb, osadów z powierzchni metalowych) odbywa się w specjalnej komorze, gdzie ścierniwo krąży w obiegu zamkniętym. Oferowane przez naszą firmę piaskarki to wysokiej klasy kabiny do piaskowania wyposażone w sprawdzony system sterowania, solidny pistolet do piaskowania, wysokiej jakości rękawice oraz wizjer bez martwego pola. Sprawdzona konstrukcja kabiny i zastosowanie uszczelek obwodowych zapewnia bezpyłową pracę urządzenia. Nasze piaskarki przystosowane są do pracy z większością obecnych na rynku ścierniw takich jak: piasek z tworzywa sztucznego, korund, szkiełko, kwarc. Kabina do piaskowania do doskonałe urządzenie do czyszczenia drobnych elementów, zachowując czystość i komfort pracy.

Piaskarki kabinowe

Piaskarka kabinowa 220L - nowy model

Piaskarka kabinowa 220L -...

Piaskarka kabinowa 220L - nowy model

netto 852,85 zł

brutto 1 049,00 zł

Piaskarka kabinowa o pojemności 220l z górnym załadunkiem. Stworzona została dla elementów ciężkich. Górne otwarcie znacząco ułatwia odpowiednie umiejscowienie przedmiotu w kabinie, a siłowniki teleskopowe znacząco podnoszą ergonomię pracy. Piaskarka standardowo wyposażona w zestaw dysz, pistolet oraz naklejki zabezpieczające na szybę.

Piaskarka kabinowa 220 L

Piaskarka kabinowa 220 L - Piaskarka kabinowa 220 L

Piaskarka kabinowa 220 L

netto 730,89 zł

brutto 899,00 zł

Piaskarka podłączona pod kompresor to idealne rozwiązanie na szybkie, dokładne i efektywne czyszczenie różnego rodzaju powierzchni, np. usuwanie rdzy, farb, osadów z powierzchni metalowych , jak: części motoryzacyjne, silniki, armatura, obudowy, koła, felgi, zawiasy, itp. Jako ścierniwo można wykorzystać mi.in.: piasek z tworzywa sztucznego, korund, kwarc, szkiełko, etc. Piaskarka jaką proponujemy jest bardzo dobrze wyposażona i przygotowana do pracy. Szczelna kabina do piaskowania przeznaczona jest do użytku w zamkniętych pomieszczeniach. 

Odciąg cyklonowy DC17

Odciąg cyklonowy DC17 - Odciąg cyklonowy DC09

Odciąg cyklonowy DC17

netto 1 161,79 zł

brutto 1 429,00 zł

Odciąg przeznaczony do piaskarek kabinowych. Stanowi pomocne wyposażenie piaskarki zbierając pył wytworzony w trakcie piaskowania.

Piaskarka kabinowa 350 L - nowy model

Piaskarka kabinowa 350 L -...

Piaskarka kabinowa 350 L - nowy model

netto 2 178,05 zł

brutto 2 679,00 zł

Kabina do piaskowania z przednim otwarciem to znaczące udogodnienie dla dużych i ciężkich obrabianych przedmiotów. Siłowniki teleskopowe zamontowane w drzwiach ułatwiają otwarcie. Piaskarka standardowo posiada wbudowany odciąg pyłu powstałego podczas piaskowania. Wyposażona w zestaw dysz, pistolet i naklejki ochronne na wizjer.

Piaskarka kabinowa 350 L

Piaskarka kabinowa 350 L - Piaskarka kabinowa 350 L

Piaskarka kabinowa 350 L

netto 1 673,98 zł

brutto 2 059,00 zł

Proponujemy Państwu fabrycznie nowe urządzenie, komorę do piaskowania o pojemności 350 litrów. Piaskarka jest w pełni kompletna i przygotowana od razu do pracy. Wyposażona została w sprawdzony system sterowania, solidną i dużą kabinę z obustronnie otwieranymi drzwiami, pistolet do piaskowania, cztery dysze ceramiczne, wysokojakościowe rękawice robocze, oświetlenie przestrzeni roboczej, duże okno - wizjer (bez martwego pola). Polecane urządzenie zapewnia oprócz kompaktowej budowy oraz dużej i pojemnej przestrzeni roboczej, łatwość obsługi, niezawodność oraz bezpieczeństwo pracy. Szczelna kabina do piaskowania przeznaczona jest do użytku w zamkniętych pomieszczeniach. 

Piaskarka kabinowa 450 L

Piaskarka kabinowa 450 L - Piaskarka kabinowa 450 L

Piaskarka kabinowa 450 L

netto 2 349,59 zł

brutto 2 890,00 zł

Kabina do piaskowania o pojemności roboczej 450l. Otwierane po bokach drzwi oraz duża przestrzeń robocza pozwalają na umiejscowienie nawet nietypowych detali. W zestawie z rękawicami, dyszami oraz odciągiem.

Piaskarka kabinowa 1000 L

Piaskarka kabinowa 1000 L

Piaskarka kabinowa 1000 L

netto 3 901,63 zł

brutto 4 799,00 zł

Profesjonalna kabina do piaskowania o bardzo dużej pojemności roboczej oraz otwieranej do góry klapy frontowej na siłownikach. Solidna, trwała konstrukcja przemysłowego urządzenia do piaskowania gwarantuje jego długotrwałe użytkowanie. Komora do piaskowania działa w układzie zamkniętym, z dna piaskarki pobierane jest ścierniwo, które następnie zostaje wydmuchane z dyszy pistoletu do piaskowania pod sprężonym powietrzem. Świetny stosunek jakości do ceny co czyni urządzeniem bezkompromisowym w swojej kategorii.