Przelewy24 - Cormak

Piły taśmowe stołowe

Piła taśmowa stołowa to niezbędne urządzenie w każdym warsztacie, w którym obrabia się elementy drewniane i drewnopodobne. Duże możliwości docinania, łatwość obsługi oraz bezpieczeństwo pracy to podstawowe zalety nowoczesnego sprzętu tego typu. 

 

Piła taśmowa stołowa Cormak — najważniejsze cechy

Wysokiej jakości piła taśmowa powinna gwarantować stabilność podczas pracy – dlatego stoły wydajnych maszyn są wykonane z żeliwa i posiadają szlifowaną oraz polerowaną powierzchnię. Kąt nachylenia stołu powinien być natomiast regulowany w możliwie szerokim zakresie, dzięki temu można pracować precyzyjniej i wygodniej. Ponadto niektóre piły taśmowe Cormak zostały wyposażone we wskaźnik laserowy ułatwiający cięcie, co jest nowością na rynku. 

Urządzenia Cormak znajdują zastosowanie w stolarniach, warsztatach czy mniejszych pracowniach rękodzielniczych. Niektóre z nich nadają się również dla majsterkowiczów — tymi konkretnymi sprzętami można ciąć drewno, materiały drewnopodobne, ale także tworzywa sztuczne. Więcej na temat konkretnego urządzenia znajdziesz w opisie na podstronie produktowej.

  

Piły taśmowe stołowe — wybierz urządzenia Cormak 

Piły taśmowe stołowe to niezastąpione narzędzia do precyzyjnego cięcia różnych materiałów w warsztatach i przemyśle. W ofercie sklepu Cormak znajdują się wysokiej jakości piły taśmowe stołowe, które gwarantują wyjątkową dokładność cięcia oraz niezawodność i trwałość użytkowania. Skorzystaj z naszej oferty!

Piły taśmowe stołowe

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz