Przelewy24 - Cormak

Walcarki

Walcarki i zwijarki do blach są istotnym elementem parku maszynowego zakładu produkcyjnego wytwarzającego elementy z blachy, którą trzeba uprzednio pocienić. W naszej ofercie znajdują się różne modele walcarek, ręczne, mechaniczne i hydrauliczne. Celem obróbki, jaka jest dzięki nim wykonywana jest także zginanie i walcowanie blachy. Powstają dzięki temu gwinty różnych średnic.
W zależności od wybranego modelu, rozładunek detali może być automatyczny lub ręczny. Maszyny działające w sposób zautomatyzowany mogą pracować bez przerwy, przez co wzrasta wydajność produkcyjna. Obrabiarki odkształcają materiał pozwalający się modyfikować za pomocą walców, tarcz lub rolek. Wyróżnia się walcowanie wzdłużne (powstają blachy, taśmy, pręty i kształtowniki), poprzeczne (śruby, wkręty, koła zębate), skośne (tuleje, kule), okresowe (tuleje, przedkuwki, ornamenty) oraz walcowanie specjalne dedykowane bardziej złożonym kształtom. Duża ilość modeli walcarek odpowiada szerokiemu zapotrzebowaniu na profile o różnych kształtach i wielkościach oraz zastosowaniach.

Walcarki

Walcarka do blach CORMAK RM1050/110

Walcarka do blach CORMAK RM1050/110 - Walcarka do blach CORMAK RM1050/110

Walcarka do blach CORMAK RM1050/110

netto 24 390,24 zł

brutto 30 000,00 zł

rata już od 826,00 zł

Profesjonalna, ciężka walcarka mechaniczna z przemysłowej serii RM doskonale sprawdzi się w produkcji seryjnej, jak i w zastosowaniach rzemieślniczych. Zwarta i mocna konstrukcja, asymetryczne walce o certyfikowanej jakości i wysokiej wytrzymałości mechanicznej, rama główna z żeliwa sferoidalnego stanowią o wysokiej jakości maszyny oraz bezpieczeństwa i bezawaryjnej pracy.