Przelewy24 - Cormak

Frezarki

Frezarki dolnowrzecionowe stosowane są do płaskiego lub profilowego frezowania prostoliniowych czy też krzywoliniowych elementów z drewna litego. Frezowanie pozwala na nadanie wymaganego kształtu obrabianemu przedmiotowi. W naszej ofercie znajdują się frezarki dolnowrzecionowe o różnej mocy silnika od 1,5 do 4,0 kW. Są to maszyny, które z pewnością spełnią wymagania amatorów stolarstwa, jak również zawodowych stolarzy.

Dostępne frezarki do drewna czy frezarka stolarska, w zależności od modelu, sprawdzą się idealnie w przydomowych warsztatach, jak i dużych zakładach stolarskich. W naszej ofercie znajdą Państwo również frezarki dostosowane do czopowania. Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z każdą maszyną.

Frezarki

Frezarka CORMAK 5110T

Frezarka CORMAK 5110T - Frezarka CORMAK 5110T

Frezarka CORMAK 5110T

netto 4 877,23 zł

brutto 4 877,23 zł

Idealna maszyna dla profesjonalisty jak i stolarza amatora. Uchylny trzpień frezu pozwala poszerzyć zastosowanie podstawowych narzędzi. Dzięki mocnej konstrukcji znajduje zastosowanie w niewielkich warsztatach jak też dużych zakładach stolarskich.

Frezarka dolnowrzecionowa CORMAK WS1000

Frezarka dolnowrzecionowa CORMAK WS1000 - Frezarka dolnowrzecionowa CORMAK WS1000

Frezarka dolnowrzecionowa CORMAK WS1000

netto 7 722,77 zł

brutto 7 722,77 zł

Idealna maszyna dla profesjonalisty jak i stolarza amatora. Poszerzenie ruchomego stołu umożliwia frezowanie elementów o dużych gabarytach. Uchylny trzpień frezu pozwala poszerzyć zastosowanie podstawowych narzędzi. Dzięki mocnej konstrukcji znajduje zastosowanie w niewielkich warsztatach jak też dużych zakładach stolarskich.