Przelewy24 - Cormak

Ostrzarki i szlifierki narzędziowe

Posiadanie parku maszynowego i jego codzienna eksploatacja powoduje zużywanie się wykorzystywanych narzędzi. W skali produkcji przemysłowej dokonuje się to stosunkowo szybko. By nie hamować procesu produkcyjnego zatrzymując działanie maszyn na czas oczekiwania na nowe narzędzia, właściciele firm decyduję się na zakup swoich urządzeń ostrzących i szlifujących. Maszyny pozwalają na ostrzenie i szlifowanie wierteł, ostrzenie frezów, noży, tarcz i innych wymagających tego części maszyn lub wykonywanych na zamówienie narzędzi. Poprawianie jakości działania potrzebnych narzędzi odbywa się wówczas na miejscu, na terenie zakładu. Zakup własnej ostrzarki, czy szlifierki pozwala oszczędzać czas i pieniądze. W efekcie ich używania rzadziej wymienia się elementy maszyny, nie trzeba wozić ich do ostrzenia, czy szlifowania. W zależności od ilości zleceń - zakup własnej maszyny zwraca się i jest dobra inwestycją, pozwalającą nawet na poszerzenie wachlarza usług. Obsługa ostrzarek i szlifierek jest łatwa, w zależności od modelu są to urządzenia mobilne. Efekt ich pracy to precyzyjnie przygotowane narzędzia, które mogą być ponownie włączone w proces realizacji zamówień.

Ostrzarki i szlifierki narzędziowe

Ostrzarka - szlifierka do wierteł spiralnych CORMAK DG13MD

Ostrzarka - szlifierka do...

Ostrzarka - szlifierka do wierteł spiralnych CORMAK DG13MD

netto 1 462,60 zł

brutto 1 799,00 zł

rata już od 49,53 zł

Szlifierka do wierteł spiralnych wykonanych ze stali szybkotnącej lub twardego metalu, umożliwiająca precyzyjne szlifowanie i łatwą obsługę. Szlifierka posiada regulowany kąt kła w zakresie od 90° do 135°.  Model szlifierki DG13MD posiada dodatkowe gniazdo do szlifowania podcięcia.

1 Review(s) 

Ostrzarka - szlifierka narzędziowa CORMAK TS-125

Ostrzarka - szlifierka...

Ostrzarka - szlifierka narzędziowa CORMAK TS-125

netto 10 568,29 zł

brutto 12 999,00 zł

rata już od 357,91 zł

Do ostrzenia różnych narzędzi: np. wierteł, frezów, noży, tarcz, i wielu innych. Podstawa wyposażona seryjnie w bardzo wygodną półkę na narzędzia. Stabilna konstrukcja zapewnia wygodną i precyzyjną pracę bez wibracji. Ergonomicznie umieszczone elementy przełączania i obsługi. Posiada aparat do ostrzenia i szlifowania elementów w trzech płaszczyznach oraz dużą ilość dodatkowych przyrządów ułatwiających pracę na maszynie.