Przelewy24 - Cormak

Wiertarki stołowe

Wiertarki stołowe

Wiertarka stołowa CORMAK SW16V PREMIUM LINE

Wiertarka stołowa CORMAK SW16V PREMIUM LINE - Wiertarka stołowa CORMAK SW16V PREMIUM LINE

Wiertarka stołowa CORMAK SW16V PREMIUM LINE

netto 4 023,58 zł

brutto 4 949,00 zł

Wiertarka z nowej serii PREMIUM LINE, wyposażona w najnowszej generacji silnik indukcyjny. Dzięki sztywniej konstrukcji urządzenie zapewnia idealną jakość wiercenia. Stół uchylny umożliwia szeroki zakres obróbki. Model wyposażony w płynną regulację obrotów wrzeciona oraz płynną regulację autoposuwu.

Wiertarka stołowa CORMAK SW16

Zawiera film instruktażowy
Wiertarka stołowa CORMAK SW16 - Wiertarka stołowa CORMAK SW16

Wiertarka stołowa CORMAK SW16

netto 3 430,08 zł

brutto 4 219,00 zł

Wiertarka stołowa o wzmocnionej budowie SW16 to wiertarka ogólnego przeznaczenia, do wykonywania takich operacji jak wiercenie, rozwiercanie, pogłębianie, gwintowanie (z zastosowaniem specjalnych uchwytów do narzędzi gwintujących). Wiertarki umożliwiają wiercenie i gwintowanie z oprawkami wielowrzecionowymi. Wiertarka odznacza się dużą wydajnością, dokładnością wykonywanych operacji, niskim poziomem hałasu, szerokim wachlarzem prędkości obrotowych, scentralizowanym panelem sterującym ułatwiającym pracę na maszynie i łatwością obsługi.

Wiertarka stołowa CORMAK WS20

Zawiera film instruktażowy
Wiertarka stołowa CORMAK WS20 - Wiertarka stołowa CORMAK WS20

Wiertarka stołowa CORMAK WS20

netto 3 698,37 zł

brutto 4 549,00 zł

Wiertarka stołowa o wzmocnionej budowie WS20 to wiertarka ogólnego przeznaczenia, do wykonywania takich operacji jak wiercenie, rozwiercanie, pogłębianie, gwintowanie (z zastosowaniem specjalnych uchwytów do narzędzi gwintujących). Wiertarki umożliwiają wiercenie i gwintowanie z oprawkami wielowrzecionowymi. Wiertarka odznacza się dużą wydajnością, dokładnością wykonywanych operacji, niskim poziomem hałasu, szerokim wachlarzem prędkości obrotowych, scentralizowanym panelem sterującym ułatwiającym pracę na maszynie i łatwością obsługi.

Wiertarka stołowa CORMAK WS20B z autoposuwem

Wiertarka stołowa CORMAK WS20B z autoposuwem - Wiertarka stołowa CORMAK WS20B z autoposuwem

Wiertarka stołowa CORMAK WS20B z autoposuwem

netto 4 568,29 zł

brutto 5 619,00 zł

Wiertarka stołowa o wzmocnionej budowie WS20B to wiertarka ogólnego przeznaczenia, do wykonywania takich operacji jak wiercenie, rozwiercanie, pogłębianie, gwintowanie (z zastosowaniem specjalnych uchwytów do narzędzi gwintujących). MODEL WYPOSAŻONY W AUTOPOSUW. Wiertarki umożliwiają wiercenie i gwintowanie z oprawkami wielowrzecionowymi. Wiertarka odznacza się dużą wydajnością, dokładnością wykonywanych operacji, niskim poziomem hałasu, szerokim wachlarzem prędkości obrotowych, scentralizowanym panelem sterującym ułatwiającym pracę na maszynie i łatwością obsługi.

Wiertarka stołowa CORMAK WS32

Zawiera film instruktażowy
Wiertarka stołowa CORMAK WS32 - Wiertarka stołowa CORMAK WS32

Wiertarka stołowa CORMAK WS32

netto 4 747,15 zł

brutto 5 839,00 zł

Wiertarka stołowa o wzmocnionej budowie WS32 to wiertarka ogólnego przeznaczenia, do wykonywania takich operacji jak wiercenie, rozwiercanie, pogłębianie, gwintowanie (z zastosowaniem specjalnych uchwytów do narzędzi gwintujących). Wiertarki umożliwiają wiercenie i gwintowanie z oprawkami wielowrzecionowymi. Wiertarka odznacza się dużą wydajnością, dokładnością wykonywanych operacji, niskim poziomem hałasu, szerokim wachlarzem prędkości obrotowych, scentralizowanym panelem sterującym ułatwiającym pracę na maszynie i łatwością obsługi.

Wiertarka stołowa CORMAK WS32B z autoposuwem

Zawiera film instruktażowy
Wiertarka stołowa CORMAK WS32B z autoposuwem - Wiertarka stołowa CORMAK WS32B z autoposuwem

Wiertarka stołowa CORMAK WS32B z autoposuwem

netto 5 625,20 zł

brutto 6 919,00 zł

Wiertarka stołowa o wzmocnionej budowie WS32B to wiertarka ogólnego przeznaczenia, do wykonywania takich operacji jak wiercenie, rozwiercanie, pogłębianie, gwintowanie (z zastosowaniem specjalnych uchwytów do narzędzi gwintujących). MODEL WYPOSAŻONY W AUTOPOSUW. Wiertarki umożliwiają wiercenie i gwintowanie z oprawkami wielowrzecionowymi. Wiertarka odznacza się dużą wydajnością, dokładnością wykonywanych operacji, niskim poziomem hałasu, szerokim wachlarzem prędkości obrotowych, scentralizowanym panelem sterującym ułatwiającym pracę na maszynie i łatwością obsługi.

Wiertarka stołowa 16 mm

Wiertarka stołowa 16 mm - Wiertarka stołowa 16 mm

Wiertarka stołowa 16 mm

netto 2 113,01 zł

brutto 2 599,00 zł

Bardzo wydajna wiertarka słupowa, zapewniająca optymalne efekty wiercenia. Idealnie sprawdzi się w warsztatach rzemieślniczych oraz w warsztatach majsterkowiczów. Wiertarka posiada regulację obrotów wrzeciona prawo/lewo.