Przelewy24 - Cormak

Giętarki

Proces gięcia jest jednym z podstawowych elementów plastycznej obróbki metali. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje giętarek. Wybór określonego urządzenia uzależniony jest od celu jego wykorzystania. W ciągłej sprzedaży posiadamy: giętarki ręczne do prętów i płaskowników, giętarki ręczne do rur i profili, giętarko-zwijarki trójrolkowe do rur i profili, giętarki beztrzpieniowe.

Giętarki

Giętarka do rur i profili ETR50

Giętarka do rur i profili ETR50 - Giętarka do rur i profili ETR50

Giętarka do rur i profili ETR50

netto 2 844,72 zł

brutto 3 499,00 zł

rata już od 96,34 zł

Giętarka trójrolkowa z wymiennymi rolkami do gięcia rur i profili o różnych wymiarach. Idealne rozwiązanie dla warsztatów ślusarskich oraz rzemieślniczych. Obudowa giętarki wykonana z płyt z utwardzanej stali, a podstawa została poszerzona w celu stabilniejszego montażu. Giętarka dodatkowo została wyposażona w silnik elektryczny, co zwiększa wydajność i wygodę pracy.

1 Review(s) 

Giętarka do prętów CORMAK SBG 40

Giętarka do prętów CORMAK SBG 40 - Giętarka do prętów CORMAK SBG 40

Giętarka do prętów CORMAK SBG 40

netto 852,85 zł

brutto 1 049,00 zł

rata już od 28,88 zł

Uniwersalna giętarka ręczna do zakładów ślusarskich, produkcji bram, ogrodzeń, balustrad. Łatwe i precyzyjne operowanie giętarką dzięki kompaktowym wymiarom. Idealna do gięcia spiralnego i na okrąg, gięcia na zimno i na ciepło płaskowników, stali okrągłej i prostokątnej. Proste i sprawdzone rozwiązanie oraz zastosowanie wysokiej klasy materiałów czyni ją bezkonkurencyjną wśród tego typu urządzeń.

1 Review(s) 

Giętarka do rur i profili CORMAK RBM 40HV

Zawiera film instruktażowy
Giętarka do rur i profili...

Giętarka do rur i profili CORMAK RBM 40HV

netto 9 755,28 zł

brutto 11 999,00 zł

rata już od 330,37 zł

Elektryczna giętarka do zginania rur i profili, prętów i płaskowników w zależności od zastosowanych rolek – kamieni gnących. Maszyna wyposażona dodatkowo w mechaniczny docisk górnej rolki z noniuszem. Idealne rozwiązanie przy gięciu łuków, okręgów, spiral itp. Bardzo duża masa własna zapewnia optymalną stabilność w czasie pracy. W komplecie pedał nożny do sterowania napędem lewo/prawo. Wykorzystywana w zakładach ślusarskich i na budowach. Max zakres gięcia rury do 50 mm. Giętarka umożliwia pracę zarówno w płaszczyźnie pionowej jak i poziomej.

Giętarka do rur i profili CORMAK RBM 30HV

Zawiera film instruktażowy
Giętarka do rur i profili...

Giętarka do rur i profili CORMAK RBM 30HV

netto 6 909,76 zł

brutto 8 499,00 zł

rata już od 234,01 zł

Elektryczna giętarka do zginania rur i profili, prętów i płaskowników w zależności od zastosowanych rolek – kamieni gnących. Maszyna wyposażona dodatkowo w mechaniczny docisk górnej rolki z noniuszem. Idealne rozwiązanie przy gięciu łuków, okręgów, spiral itp. W komplecie pedał nożny do sterowania napędem lewo/prawo. Wykorzystywana w zakładach ślusarskich i na budowach. Max zakres gięcia rury do 30 mm. Giętarka umożliwia pracę zarówno w płaszczyźnie pionowej jak i poziomej.

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 40

Zawiera film instruktażowy
Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 40 - Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 40

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 40

netto 14 633,33 zł

brutto 17 999,00 zł

rata już od 495,57 zł

Elektryczna giętarka beztrzpieniowa do rur. Dokładna i wydajna maszyna do gięcia rur stalowych, miedzianych, aluminiowych i mosiężnych. Możliwość doboru optymalnego promienia gięcia umożliwia uzyskanie wysokiej jakości wyników bez deformacji materiału. Prezentowana giętarka jest bardzo łatwa w obsłudze. Giętarki do rur są urządzeniami używanymi przy jednostkowej i małoseryjnej produkcji detali w przemyśle samochodowym, meblarskim, w architekturze czy przy wytwarzaniu narzędzi ogrodowych. Główna matryca gnąca napędzana jest poprzez przekładnię redukcyjną, silnikiem elektrycznym. Urządzenie pracować Może w dwóch trybach: ręcznym oraz półautomatycznym. Nieskomplikowana i wytrzymała konstrukcja zapewnia długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie oraz gwarantu

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 70

Zawiera film instruktażowy
Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 70 - Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 70

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 70

netto 25 202,44 zł

brutto 30 999,00 zł

rata już od 853,51 zł

Dokładna i wydajna przemysłowa giętarka do gięcia rur stalowych, miedzianych, aluminiowych i mosiężnych. Możliwość doboru optymalnego promienia gięcia umożliwia uzyskanie wysokiej jakości wyników bez deformacji materiału. Prezentowana giętarka jest bardzo łatwa w obsłudze. Giętarki do rur są urządzeniami używanymi przy jednostkowej i małoseryjnej produkcji detali w przemyśle samochodowym, meblarskim, w architekturze czy przy wytwarzaniu narzędzi ogrodowych. Główna matryca gnąca napędzana jest poprzez przekładnię redukcyjną, silnikiem elektrycznym. Urządzenie pracować Może w dwóch trybach: ręcznym oraz półautomatycznym. Nieskomplikowana i wytrzymała konstrukcja zapewnia długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie oraz gwarantuje prostotę obsługi.

Giętarka uniwersalna CORMAK UB 100A

Zawiera film instruktażowy
Giętarka uniwersalna CORMAK...

Giętarka uniwersalna CORMAK UB 100A

netto 714,63 zł

brutto 879,00 zł

rata już od 24,20 zł

Mocna i sprawdzona konstrukcja, idealna do warsztatów ślusarskich oraz na budowę. Idealnie nadaje się do gięcia prętów i płaskowników. Giętarki te przeznaczone są do dokładnego gięcia na zimno i na ciepło.

1 Review(s) 

Giętarka do rur CORMAK TB-500

Zawiera film instruktażowy
Giętarka do rur CORMAK TB-500 - Giętarka do rur CORMAK TB-500

Giętarka do rur CORMAK TB-500

netto 3 902,44 zł

brutto 4 800,00 zł

rata już od 132,16 zł

Ręczna giętarka do profili TB-500 o różnej gamie zastosowań. Dzięki prostej budowie urządzenia, użytkowanie giętarki jest niezwykle łatwe i nie wymaga dużej siły. Duże parametry gięcia do max 63,5 x 4 mm. Została wykonana z wysokiej klasy materiałów i komponentów.

Giętarka do rur i profili CORMAK RBM 50

Zawiera film instruktażowy
Giętarka do rur i profili...

Giętarka do rur i profili CORMAK RBM 50

netto 11 137,40 zł

brutto 13 699,00 zł

rata już od 377,18 zł

Elektryczna giętarka do zginania rur i profili, prętów i płaskowników w zależności od zastosowanych rolek – kamieni gnących. Maszyna wyposażona dodatkowo w mechaniczny docisk górnej rolki z noniuszem. Idealne rozwiązanie przy gięciu łuków, okręgów, spiral itp. Bardzo duża masa własna zapewnia optymalną stabilność w czasie pracy. W komplecie pedał nożny do sterowania napędem lewo/prawo. Wykorzystywana w zakładach ślusarskich i na budowach. Max zakres gięcia rury do 70 mm.

1 Review(s)