Przelewy24 - Cormak

Giętarki do rur i profili

Proces gięcia jest jednym z podstawowych etapów plastycznej obróbki metali. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje giętarek. Wybór konkretnego  urządzenia zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać. W sprzedaży posiadamy: giętarki ręczne do prętów i płaskowników, giętarki ręczne do rur i profili, giętarko-zwijarki trójrolkowe do rur i profili czy giętarki beztrzpieniowe.

Giętarki z gwarancją od producenta

W procesie produkcji wykorzystujemy podzespoły od sprawdzonych dostawców. Duży wybór modeli ułatwia dopasowanie giętarki do indywidualnych potrzeb danego zakładu. Każde urządzenie posiada szczegółową specyfikację techniczną. Wspólnym mianownikiem wszystkich giętarek są solidna konstrukcja oraz wysokiej klasy podzespoły. To gwarantuje wydajną i bezawaryjną pracę przez długi czas. Profesjonalne giętarki to zaawansowane urządzenia, które wyróżniają się prostą obsługą. To znacznie podnosi komfort pracy i efektywność realizacji zadań. Nasi specjaliści zapewniają wsparcie przy wyborze optymalnych maszyn do obróbki metalu. Oferujemy serwis oraz opiekę pogwarancyjną. Dodatkowo organizujemy szkolenia z obsługi giętarek. To ułatwia wdrożenie zaawansowanych rozwiązań w każdej firmie.

Zainwestuj w nowoczesne i niezawodne giętarki. Postaw na profesjonalne maszyny do obróbki metalu od polskiego producenta.

Czytaj więcej Ukryj

Giętarki

Aktywne filtry

Zawiera film instruktażowy

Giętarka do rur i profili CORMAK ERBM50

netto 12 600,81 zł

brutto 15 499,00 zł

rata już od 426,74 zł

Giętarka trójrolkowa-pierścieniowa umożliwiająca pracę poziomą i pionową. Rolki boczne prostujące regulowane bezstopniowo. Walce zaginające z wytrzymałej stali.

Rolki do stali kwasoodpornej, nierdzewnej i aluminiowej

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę rolek do giętarek trójrolkowych wykonanych z fachową starannością i z najlepszych materiałów przeznaczonych do gięcia rur z gatunków kwasowych, nierdzewnych i aluminiowych. Kamienie są wykonane w dokładnym wymiarze cylindryczności rury. Oferujemy jedynie rolki do giętarek naszej produkcji.

Giętarka do rur i profili ETR50

netto 3 400,00 zł

brutto 4 182,00 zł

rata już od 115,14 zł

Giętarka trójrolkowa z wymiennymi rolkami do gięcia rur i profili o różnych wymiarach. Idealne rozwiązanie dla warsztatów ślusarskich oraz rzemieślniczych. Obudowa giętarki wykonana z płyt z utwardzanej stali. Podstawa została poszerzona w celu stabilniejszego montażu. Giętarka wyposażona w silnik elektryczny, co zwiększa wydajność i wygodę pracy.

1 Review(s) 

Giętarka do prętów CORMAK SBG 40

Uniwersalna giętarka ręczna do zakładów ślusarskich, produkcji bram, ogrodzeń, balustrad. Łatwe i precyzyjne operowanie giętarką dzięki kompaktowym wymiarom. Idealna do gięcia spiralnego i na okrąg, gięcia na zimno i na ciepło płaskowników, stali okrągłej i prostokątnej. Proste i sprawdzone rozwiązanie oraz zastosowanie wysokiej klasy materiałów czyni ją bezkonkurencyjną wśród tego typu urządzeń.

1 Review(s) 
Zawiera film instruktażowy

Giętarka do rur i profili CORMAK RBM 30HV

netto 6 991,06 zł

brutto 8 599,00 zł

rata już od 236,76 zł

Elektryczna giętarka do zginania rur i profili, prętów i płaskowników w zależności od zastosowanych rolek – kamieni gnących. Maszyna wyposażona dodatkowo w mechaniczny docisk górnej rolki z noniuszem. Idealne rozwiązanie przy gięciu łuków, okręgów, spiral itp. W komplecie pedał nożny do sterowania napędem lewo/prawo. Wykorzystywana w zakładach ślusarskich i na budowach. Max zakres gięcia rury do 30 mm. Giętarka umożliwia pracę zarówno w płaszczyźnie pionowej jak i poziomej.

Zawiera film instruktażowy

Giętarka do rur i profili CORMAK RBM 40HV

netto 11 000,00 zł

brutto 13 530,00 zł

rata już od 372,53 zł

Elektryczna giętarka do zginania rur i profili, prętów i płaskowników w zależności od zastosowanych rolek – kamieni gnących. Maszyna wyposażona dodatkowo w mechaniczny docisk górnej rolki z noniuszem. Idealne rozwiązanie przy gięciu łuków, okręgów, spiral itp. Bardzo duża masa własna zapewnia optymalną stabilność w czasie pracy. W komplecie pedał nożny do sterowania napędem lewo/prawo. Wykorzystywana w zakładach ślusarskich i na budowach. Max zakres gięcia rury do 50 mm. Giętarka umożliwia pracę zarówno w płaszczyźnie pionowej jak i poziomej.

Dystanse modułowe do giętarek trójrolkowych

Dystanse modułowe do giętarek trójrolkowych służą do gięcia szeroko rozumianych profili, czyli: kątowników, profili pełnych, ceowników oraz profili aluminiowych. Oferujemy jedynie dystanse modułowe do giętarek naszej produkcji.

Zawiera film instruktażowy

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 40

netto 14 633,33 zł

brutto 17 999,00 zł

rata już od 495,57 zł

Elektryczna giętarka beztrzpieniowa do rur. Dokładna i wydajna maszyna do gięcia rur stalowych, miedzianych, aluminiowych i mosiężnych. Możliwość doboru optymalnego promienia gięcia umożliwia uzyskanie wysokiej jakości wyników bez deformacji materiału. Prezentowana giętarka jest bardzo łatwa w obsłudze. Giętarki do rur są urządzeniami używanymi przy jednostkowej i małoseryjnej produkcji detali w przemyśle samochodowym, meblarskim, w architekturze czy przy wytwarzaniu narzędzi ogrodowych. Główna matryca gnąca napędzana jest poprzez przekładnię redukcyjną, silnikiem elektrycznym. Urządzenie pracować Może w dwóch trybach: ręcznym oraz półautomatycznym. Nieskomplikowana i wytrzymała konstrukcja zapewnia długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie oraz gwarantu

Zawiera film instruktażowy

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 70

netto 26 869,92 zł

brutto 33 050,00 zł

rata już od 909,98 zł

Dokładna i wydajna przemysłowa giętarka do gięcia rur stalowych, miedzianych, aluminiowych i mosiężnych. Możliwość doboru optymalnego promienia gięcia umożliwia uzyskanie wysokiej jakości wyników bez deformacji materiału. Prezentowana giętarka jest bardzo łatwa w obsłudze. Giętarki do rur są urządzeniami używanymi przy jednostkowej i małoseryjnej produkcji detali w przemyśle samochodowym, meblarskim, w architekturze czy przy wytwarzaniu narzędzi ogrodowych. Główna matryca gnąca napędzana jest poprzez przekładnię redukcyjną, silnikiem elektrycznym. Urządzenie pracować Może w dwóch trybach: ręcznym oraz półautomatycznym. Nieskomplikowana i wytrzymała konstrukcja zapewnia długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie oraz gwarantuje prostotę obsługi.

Zawiera film instruktażowy

Giętarka ręczna CORMAK TB-3

CORMAK TB3 to prosta bezawaryjna konstrukcja, jednocześnie duże możliwości gięcia rur i profili. Dzięki kompaktowej budowie i niewielkim rozmiarom idealnie nadaje się do gięcia na budowie oraz w warsztacie. Komplet form zapewnia zróżnicowane warianty gięcia.

2 Review(s)