Przelewy24 - Cormak

Giętarki

Proces gięcia jest jednym z podstawowych etapów plastycznej obróbki metali. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje giętarek. Wybór konkretnego  urządzenia zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać. W sprzedaży posiadamy: giętarki ręczne do prętów i płaskowników, giętarki ręczne do rur i profili, giętarko-zwijarki trójrolkowe do rur i profili czy giętarki beztrzpieniowe.

Giętarki z gwarancją od producenta

W procesie produkcji wykorzystujemy podzespoły od sprawdzonych dostawców. Duży wybór modeli ułatwia dopasowanie giętarki do indywidualnych potrzeb danego zakładu. Każde urządzenie posiada szczegółową specyfikację techniczną. Wspólnym mianownikiem wszystkich giętarek są solidna konstrukcja oraz wysokiej klasy podzespoły. To gwarantuje wydajną i bezawaryjną pracę przez długi czas. Profesjonalne giętarki to zaawansowane urządzenia, które wyróżniają się prostą obsługą. To znacznie podnosi komfort pracy i efektywność realizacji zadań. Nasi specjaliści zapewniają wsparcie przy wyborze optymalnych maszyn do obróbki metalu. Oferujemy serwis oraz opiekę pogwarancyjną. Dodatkowo organizujemy szkolenia z obsługi giętarek. To ułatwia wdrożenie zaawansowanych rozwiązań w każdej firmie.

Zainwestuj w nowoczesne i niezawodne giętarki. Postaw na profesjonalne maszyny do obróbki metalu od polskiego producenta.

Giętarki

Zawiera film instruktażowy

Giętarka do rur i profili CORMAK RBM 30HV

netto 6 991,06 zł

brutto 8 599,00 zł

rata już od 236,76 zł

Elektryczna giętarka do zginania rur i profili, prętów i płaskowników w zależności od zastosowanych rolek – kamieni gnących. Maszyna wyposażona dodatkowo w mechaniczny docisk górnej rolki z noniuszem. Idealne rozwiązanie przy gięciu łuków, okręgów, spiral itp. W komplecie pedał nożny do sterowania napędem lewo/prawo. Wykorzystywana w zakładach ślusarskich i na budowach. Max zakres gięcia rury do 30 mm. Giętarka umożliwia pracę zarówno w płaszczyźnie pionowej jak i poziomej.

Hydrauliczna giętarka do rur i profili CORMAK EHPK50

netto 24 227,64 zł

brutto 29 800,00 zł

rata już od 820,49 zł

Giętarka umożliwiająca gięcie w pionie i w poziomie. Walce wykonane z wysokogatunkowej i wytrzymałej stali. Precyzję gięcia zapewnia napęd trzech rolek.

Zawiera film instruktażowy

Giętarka do rur i profili CORMAK RBM 40HV

netto 10 974,80 zł

brutto 13 499,00 zł

rata już od 371,67 zł

Elektryczna giętarka do zginania rur i profili, prętów i płaskowników w zależności od zastosowanych rolek – kamieni gnących. Maszyna wyposażona dodatkowo w mechaniczny docisk górnej rolki z noniuszem. Idealne rozwiązanie przy gięciu łuków, okręgów, spiral itp. Bardzo duża masa własna zapewnia optymalną stabilność w czasie pracy. W komplecie pedał nożny do sterowania napędem lewo/prawo. Wykorzystywana w zakładach ślusarskich i na budowach. Max zakres gięcia rury do 50 mm. Giętarka umożliwia pracę zarówno w płaszczyźnie pionowej jak i poziomej.

Zawiera film instruktażowy

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 70

netto 26 747,97 zł

brutto 32 900,00 zł

rata już od 905,85 zł

Dokładna i wydajna przemysłowa giętarka do gięcia rur stalowych, miedzianych, aluminiowych i mosiężnych. Możliwość doboru optymalnego promienia gięcia umożliwia uzyskanie wysokiej jakości wyników bez deformacji materiału. Prezentowana giętarka jest bardzo łatwa w obsłudze. Giętarki do rur są urządzeniami używanymi przy jednostkowej i małoseryjnej produkcji detali w przemyśle samochodowym, meblarskim, w architekturze czy przy wytwarzaniu narzędzi ogrodowych. Główna matryca gnąca napędzana jest poprzez przekładnię redukcyjną, silnikiem elektrycznym. Urządzenie pracować Może w dwóch trybach: ręcznym oraz półautomatycznym. Nieskomplikowana i wytrzymała konstrukcja zapewnia długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie oraz gwarantuje prostotę obsługi.

Zawiera film instruktażowy

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 40

netto 14 633,33 zł

brutto 17 999,00 zł

rata już od 495,57 zł

Elektryczna giętarka beztrzpieniowa do rur. Dokładna i wydajna maszyna do gięcia rur stalowych, miedzianych, aluminiowych i mosiężnych. Możliwość doboru optymalnego promienia gięcia umożliwia uzyskanie wysokiej jakości wyników bez deformacji materiału. Prezentowana giętarka jest bardzo łatwa w obsłudze. Giętarki do rur są urządzeniami używanymi przy jednostkowej i małoseryjnej produkcji detali w przemyśle samochodowym, meblarskim, w architekturze czy przy wytwarzaniu narzędzi ogrodowych. Główna matryca gnąca napędzana jest poprzez przekładnię redukcyjną, silnikiem elektrycznym. Urządzenie pracować Może w dwóch trybach: ręcznym oraz półautomatycznym. Nieskomplikowana i wytrzymała konstrukcja zapewnia długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie oraz gwarantu

Zawiera film instruktażowy

Giętarka do rur i profili CORMAK RBM 50

netto 12 438,21 zł

brutto 15 299,00 zł

rata już od 421,23 zł

Elektryczna giętarka do zginania rur i profili, prętów i płaskowników w zależności od zastosowanych rolek – kamieni gnących. Maszyna wyposażona dodatkowo w mechaniczny docisk górnej rolki z noniuszem. Idealne rozwiązanie przy gięciu łuków, okręgów, spiral itp. Bardzo duża masa własna zapewnia optymalną stabilność w czasie pracy. W komplecie pedał nożny do sterowania napędem lewo/prawo. Wykorzystywana w zakładach ślusarskich i na budowach. Max zakres gięcia rury do 70 mm.

1 Review(s) 

Giętarka do rur i profili CORMAK RBM 65 HV

netto 20 243,90 zł

brutto 24 900,00 zł

rata już od 685,58 zł

Elektryczna giętarka do zginania rur i profili, prętów i płaskowników w zależności od zastosowanych rolek – kamieni gnących. Idealne rozwiązanie przy gięciu łuków, okręgów, spiral itp. Wykorzystywana w zakładach ślusarskich i na budowach. Max zakres gięcia rury do 100 mm. W komplecie pedał nożny do sterowania napędem lewo/prawo.

Giętarka do rur i profili z dociskiem hydraulicznym CORMAK HRBM 50HV

netto 27 560,98 zł

brutto 33 900,00 zł

rata już od 933,38 zł

Elektryczna giętarka do zginania rur i profili, prętów i płaskowników w zależności od zastosowanych rolek – kamieni gnących. Maszyna wyposażona dodatkowo w hydrauliczny docisk górnej rolki. Idealne rozwiązanie przy gięciu łuków, okręgów, spiral itp. Wykorzystywana w zakładach ślusarskich i na budowach. Max zakres gięcia rury do 70 mm.

1 Review(s) 

Giętarka do rur i profili z dociskiem hydraulicznym CORMAK HRBM 65HV

netto 31 706,50 zł

brutto 38 999,00 zł

rata już od 1 073,77 zł

Elektryczna giętarka do zginania rur i profili, prętów i płaskowników w zależności od zastosowanych rolek – kamieni gnących. Maszyna wyposażona dodatkowo w hydrauliczny docisk górnej rolki. Idealne rozwiązanie przy gięciu łuków, okręgów, spiral itp. Wykorzystywana w zakładach ślusarskich i na budowach. Max zakres gięcia rury do 100 mm. W komplecie pedał nożny do sterowania napędem lewo/prawo.