Przelewy24 - Cormak

Piły taśmowe

Piły taśmowe to urządzenie niezbędne w każdym profesjonalnym zakładzie produkcyjnym, jak również domowym warsztacie, w którym dokonuje się obróbki elementów drewnianych i drewnopochodnych. Duże możliwości docinania, łatwość obsługi oraz bezpieczeństwo pracy to podstawowe zalety nowoczesnych pił tego typu. Wysokiej jakości piła taśmowa powinna gwarantować stabilność podczas pracy – dlatego stoły wydajnych maszyn są wykonane z żeliwa i posiadają szlifowaną oraz polerowaną powierzchnię. Kąt nachylenia stołu powinien być natomiast regulowany w możliwie szerokim zakresie.

W naszej ofercie znajdują się zarówno piły taśmowe o prostej konstrukcji przeznaczone do użytku domowego oraz do niewielkich warsztatów, jak również wysoce wydajne piły taśmowe umożliwiające programowanie parametrów pracy, a co za tym idzie zwiększenie wydajności.

Piły taśmowe

Piła taśmowa do drewna CORMAK HBS200

Piła taśmowa do drewna...

Piła taśmowa do drewna CORMAK HBS200

netto 405,69 zł

brutto 499,00 zł

Znajduje zastosowanie przede wszystkim w stolarniach, rękodzielnictwie oraz w szkołach. Nadaje się również dla majsterkowiczów. Posiada mocną, stalową konstrukcję. Stosowana jest do cięcia drewna, materiałów drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych. W zestawie do piły dodajemy brzeszczot.

Piła taśmowa CORMAK HBS250

Zawiera film instruktażowy
Piła taśmowa CORMAK HBS250 - Piła taśmowa CORMAK HBS250

Piła taśmowa CORMAK HBS250

netto 665,85 zł

brutto 819,00 zł

Prosta w obsłudze piła taśmowa o wytrzymałej konstrukcji. Umożliwia dokładnie ustawienie parametrów pracy co bezpośrednio przekłada się na wydajność cięcia. Podstawa w zestawie!