Przelewy24 - Cormak

Piły taśmowe do przecinarek

Oferujemy starannie zaprojektowane oprzyrządowanie do przecinarek. Asortyment tnący w CORMAK jest najwyższej jakości i od lat cieszy się uznaniem klientów z różnych branż. Wszystkie oferowane piły taśmowe są wykonane z elementów najwyższej jakości i spełniają wymagania dotyczące standardów cięcia oraz pracy. Szukacie Państwo niezawodnej piły taśmowej do przecinarki? Dostępne w CORMAK produkty ze stali szybkotnącej są uszlachetniane 8% kobaltem lub tytanem. To przekłada się na ich trwałość oraz efektywność pracy. Wzmocnienie konstrukcji brzeszczota pasem sprawia, że jest on bardziej odporny na gięcia, naprężenia i naciski, które są wytwarzane w nowoczesnych piłach. Zastosowana geometria zębów tnących triple chip sprawia, że cały proces cięcia odbywa się szybko i wydajnie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą Państwu dobrać akcesoria do cięcia dostosowane od parku maszynowego oraz oczekiwań w przedsiębiorstwie.

Czytaj więcej Ukryj

Piły taśmowe do przecinarek

Aktywne filtry

Bimetalowa piła taśmowa bi-alfa cobalt M42

Bimetalowa piła taśmowa RÖNTGEN bi - alfa cobalt M42 wykonana jest z uszlachetnionej 8% kobaltem stali szybkotnącej M42 połączonej wiązką elektronów z taśmą nośną ze stali sprężynowej.

1 Review(s) 

Bimetalowa piła taśmowa bi-alfa Master

Taśma RÖNTGEN bi - alfa Master wykorzystuje zalety geometrii zębów tnących „triple chip” - rekomendowana do wszystkich profesjonalnych procesów cięcia.

Bimetalowa piła taśmowa Master Supreme

Wysokowydajna piła Master Supreme dzięki zastosowaniu stali M51 jest bardzo efektywnym rozwiązaniem do przecinania wszelkiego rodzaju materiałów, także stali wysokostopowych.

Bimetalowa piła taśmowa bi-alfa cobalt RP

Taśma Bi-alfa cobalt RP jest rozszerzeniem linii bi-alfa cobalt M42. Przeznaczona jest do przecinania materiałów twardych oraz poprawia rozkład wiórów przez co wydłuża żywotność taśmy.