Przelewy24 - Cormak

Frezarki CNC

Frezarka CNC redefiniuje standardy precyzji i efektywności w obróbce materiałów konstrukcyjnych. Jako bezpośredni producent maszyn i specjalista w dziedzinie technologii numerycznej obróbki, oferujemy rozwiązania, które spełniają nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Zachęcamy do sprawdzenia katalogu produktów!

Czytaj więcej Ukryj

Frezarki CNC

Aktywne filtry

Frezarka CNC CORMAK MILL 300 Ecoline

Frezarka CNC idealna do celów szkoleniowych, wyposażona w sterowanie SIEMENS Sinumerik808D. Mimo niewielkich wymiarów, stanowi doskonałe uzupełnianie linii przemysłowych. Umożliwia odciążenie większych maszyn.

Zawiera film instruktażowy

Frezarka CNC MILL 350

Frezarka Mill 350 CNC może pracować w trzech osiach. Jeśli chodzi o funkcje sterowania to mamy do dyspozycji: Interpolację liniową. Interpolację kołową, cykle ustalone, opcje wyrównywania narzędzia, funkcję podprogramów, Funkcję autodiagnozy. Obroty mieszczą się w zakresie od 0-6000 obr/min. Przy pomocy tej maszyny możemy obrabiać: części płaskie, powierzchnie zakrzywione oraz wykonywać rożnego rodzaju gwinty i otwory.

  • Promocja!

Frezarka CNC MILL 1636

Przemysłowa frezarka uniwersalna ze sterowaniem CNC przeznaczona dla przemysłu ciężkiego, rzemiosła, niezastąpiona dla narzędziowni i wydziałów remontowych. Maszyna posiada wrzeciono poziome oraz skrętną głowicę pionową. Stół 1600x360 pozwala obrabiać elementy o dużej wadze i gabarytach.

  • Promocja!

Frezarka CNC MILL 2050

netto 199 000,00 zł 165 000,00 zł

brutto 244 770,00 zł 202 950,00 zł

rata już od 6 739,33 zł

Wysokiej jakości frezarka o mocnej konstrukcji. Duży stół pozwalający na obróbkę detali o dużej wadze do 1800 kg. Jako napędy we wszystkich osiach zastosowano serwo -motory i śruby kulowe.

  • Promocja!

Frezarka CNC VM1320

Frezarki VM1320 przeznaczone są do obróbki detali, niewielkich serii i pojedynczych elementów. Dzięki ciężkiemu żeliwnemu łożu, dużemu stołowi, maszyna oferuje wysoką elastyczność w zakresie produkcji różnego rodzaju wyrobów, nawet przy obróbce niewielkich serii i pojedynczych elementów. Niezwykle szybkie i proste programowanie przekłada się na krótki czas przezbrajania maszyny.

Frezarka CNC VM1370

Przemysłowa frezarka uniwersalna ze sterowaniem CNC przeznaczona dla przemysłu ciężkiego, rzemiosła, niezastąpiona dla narzędziowni i wydziałów remontowych. Maszyna posiada wrzeciono poziome oraz skrętną głowicę pionową. Stół 1370x360 pozwala obrabiać elementy o dużej wadze i gabarytach.

Frezarka CNC VM1700

Frezarki VM1700 przeznaczone są do obróbki detali, niewielkich serii i pojedynczych elementów. Dzięki ciężkiemu żeliwnemu łożu, dużemu stołowi, maszyna oferuje wysoką elastyczność w zakresie produkcji różnego rodzaju wyrobów, nawet przy obróbce niewielkich serii i pojedynczych elementów. Niezwykle szybkie i proste programowanie  rzekłada się na krótki czas przezbrajania maszyny.

Frezarka CNC MILL 1500

Ciężka masywna konstrukcja oraz duży zakres ruchu we wszystkich 3 osiach zapewnia dużą elastyczność w zakresie produkcji różnego rodzaju detali. Szybkie i proste programowanie zapewnia krótki czas przezbrajania maszyny.

Frezarka narzędziowa XN830 CNC

Frezarka narzędziowa CNC CORMAK jest wyposażona w pionową głowicę frezującą skrętną w zakresie +/- 60°, oraz poziomy układ frezowania. Maszyna przeznaczona jest głównie do pracy w narzędziowniach i warsztatów produkujących skomplikowane wyroby wysokiej jakości. Mimo niewielkich gabarytów konstrukcja frezarki pozwala na obróbkę względnie dużych przedmiotów.

Frezarka narzędziowa XN840 CNC

Frezarka narzędziowa CNC CORMAK jest wyposażona w pionową głowicę frezującą skrętną w zakresie +/- 60°, oraz poziomy układ frezowania. Maszyna przeznaczona jest głównie do pracy w narzędziowniach i warsztatów produkujących skomplikowane wyroby wysokiej jakości. Mimo niewielkich gabarytów konstrukcja frezarki pozwala na obróbkę względnie dużych przedmiotów.

Frezarka narzędziowa CORMAK XL8140 CNC

netto 148 900,00 zł 117 601,63 zł

brutto 183 147,00 zł 144 650,00 zł

rata już od 5 042,65 zł

Frezarka narzędziowa CNC CORMAK  przeznaczona jest głównie do pracy w narzędziowniach i warsztatów produkujących skomplikowane wyroby wysokiej jakości. Mimo niewielkich gabarytów konstrukcja frezarki pozwala na obróbkę względnie dużych przedmiotów.

  • Promocja!

Frezarki CNC z CORMAK – co je wyróżnia?

Frezarki CNC, czyli urządzenia sterowane numerycznie sprawdzają się w różnych gałęziach przemysłu. W branży metalowej umożliwiają precyzyjne cięcie, frezowanie i wiercenie materiałów takich jak stal czy aluminium, znalazły także zastosowanie w produkcji skomplikowanych komponentów dla przemysłu lotniczego. W sektorze motoryzacyjnym wspomagają produkcję różnorodnych elementów samochodowych, natomiast w budownictwie i architekturze służą do obróbki materiałów budowlanych. Frezarki CNC wykorzystywane są również w przemyśle elektronicznym, meblarskim, medycznym oraz w produkcji prototypów.

Frezarki przemysłowe z CORMAK

Nasze frezarki CNC to kwintesencja precyzji. Zaawansowane sterowanie numeryczne pozwala na dokładne pozycjonowanie narzędzi, co przekłada się na doskonałą jakość wykonania. Oferujemy frezarki, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej intensywnych zastosowań przemysłowych. Solidna konstrukcja i niezawodne osie gwarantują stabilność w każdych warunkach pracy.

Wydajna i profesjonalna frezarka CNC do metalu

Specjalistyczne frezarki do stali zostały stworzone z myślą o precyzyjnej obróbce różnorodnych materiałów metalowych. Doskonała jakość wykonania przy zachowaniu maksymalnej wydajności. Frezarka numeryczna otwiera nowe możliwości w obróbce tych materiałów. To wybór dla tych, którzy cenią innowacje, precyzję i efektywność.

Frezarka CNC – cena uzależniona od wyboru modelu

W tej kategorii można znaleźć frezarki CNC, zarówno edukacyjne, do obróbki zgrubnej jak i narzędziowe, które stanowią innowacyjne rozwiązania w dziedzinie obrabiarek numerycznych. Przedstawiamy przykładowe modele frezarek CNC, dostosowane do różnych potrzeb i zastosowań. Ich cena będzie uzależniona od specyfikacji. Na przykład, frezarka CNC MILL 350 oferuje pracę w trzech osiach oraz funkcje interpolacji liniowej, kołowej, cykli ustalonych, a także opcje wyrównywania narzędzia, podprogramów i autodiagnozy, przy zakresie obrotów od 0-6000 obr/min. Z kolei frezarka CNC MILL 1636 to przemysłowa maszyna uniwersalna ze sterowaniem CNC, dedykowana dla przemysłu ciężkiego, narzędziowni i wydziałów remontowych, wyposażona we wrzeciono poziome i skrętną głowicę pionową.

Producent frezarek CNC CORMAK poleca również inne kategorie!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, która obejmuje także modele takie jak frezarka CNC VM1320, VM1370, VM1700, czy też ciężka i masywna frezarka CNC MILL 1500, gwarantujące wysoką elastyczność w zakresie produkcji i szybkie programowanie, skracając czas przezbrajania maszyny.

Frezarka CNC do stali z CORMAK – dzięki niej obróbka stali staje się łatwiejsza! Sprawdź, co jeszcze oferuje producent maszyn przemysłowych: