Przelewy24 - Cormak

Wózki paletowe

Wózki paletowe (zwane także paleciakami) pozwalają na komfortowe i bezpieczne przemieszczanie towarów. Należą do niezbędnego wyposażenia każdego magazynu, hal produkcyjnych czy sklepów wielkopowierzchniowych. W naszej ofercie znajdują się również wózki paletowe z wagą, które znajdą zastosowanie przy ważeniu ładunków do celów technologicznych. Nasz asortyment obejmują m. in. produkty światowego dostawcy – firmy Eoslift. Pozycję na rynku globalnym firma ta zawdzięcza silnemu wsparciu zespołu odpowiedzialnego za rozwój oraz wprowadzanie innowacji technologicznych do swoich produktów od 1999 roku. Oferowane wózki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które jednocześnie są lekkie, co w praktyce przekłada się na wygodę użytkowania. Ze względu na swoją niezawodność, produkty Eoslift wykorzystywane są w magazynach największych światowych marek, np. COCA-COLA, SAMSUNG, WALMART, FOXCONN. Oferowane przez nas ręczne wózki paletowe posiadają ładowność od 1500 do 3500 kg.

Wózki paletowe

Wózek paletowy 2,5 tony

Wózek paletowy 2,5 tony

Wózek paletowy 2,5 tony

brutto 934,15 zł

netto 934,15 zł

Wózki ręczne paletowe (paleciaki) są niezbędnym wyposażeniem każdego magazynu. W wielu przedsiębiorstwach są to jedyne urządzenia wspomagające procesy załadowczo - wyładowcze.

Wózek paletowy z wagą elektroniczną CORMAK SPC550 2 tony

Wózek paletowy z wagą...

Wózek paletowy z wagą elektroniczną CORMAK SPC550 2 tony

brutto 2 438,21 zł

netto 2 438,21 zł

Wysokiej klasy wózek paletowy z dokładną wagą elektroniczną i udźwigiem 2000 kg. Posiada podwójne rolki z poliuretanu co zapewnia stabilną, cichą, długą oraz bezproblemową pracę. Wózek paletowy przeznaczony jest do przewożenia jak i kontrolowania wagi towarów w magazynach, sklepach, na budowie lub w samochodach dostawczych. Jego niezawodność oraz lekka konstrukcja czyni go niezastąpionym pomocnikiem w przewożeniu ciężarów do 2000 kg.