Przelewy24 - Cormak

Masztowe wózki paletowe

Wózki masztowe (podnośnikowe) w znacznym stopniu ułatwiają załadunek oraz rozładunek samochodów dostawczych. Wykorzystywane są także do prac magazynowych polegających na układaniu palet na regałach lub stosach.

Masztowe wózki paletowe

Masztowy wózek paletowy WRHS 1610

Masztowy wózek paletowy WRHS 1610 - Masztowy wózek paletowy WRHS 1016

Masztowy wózek paletowy WRHS 1610

netto 1 991,87 zł

brutto 2 450,00 zł

Uniwersalny wózek paletowy wysokiego składowania o udźwigu do 1000 kg, posiada podwójne rolki z poliuretanu co zapewnia stabilną, cichą, długą oraz bezproblemową pracę. Wózek masztowy przeznaczony jest do pracy w magazynie, sklepie lub rozładunek załadunek palet w samochodach dostawczych.

Masztowy wózek paletowy WRHS 1025

Masztowy wózek paletowy...

Masztowy wózek paletowy WRHS 1025

netto 2 910,57 zł

brutto 3 580,00 zł

Uniwersalny wózek paletowy masztowy, posiada podwójne rolki z poliuretanu co zapewnia stabilną, cichą, długą oraz bezproblemową pracę. Wózek wysokiego podnoszenia przeznaczony jest do pracy w magazynie, sklepie lub rozładunku i załadunku palet w samochodach dostawczych. Sztaplarka ta jest bardzo wygodna w eksploatacji dzięki przyjaznemu uchwytowi.

Masztowy wózek paletowy/platformowy P413

Zawiera film instruktażowy
Masztowy wózek paletowy/platformowy P413 - Masztowy wózek paletowy/platformowy P415

Masztowy wózek paletowy/platformowy P413

netto 1 340,65 zł

brutto 1 649,00 zł

Wózek masztowy o udźwigu 400 kg, wysokości podnoszenia 1300mm, posiada podwójne rolki z poliuretanu co zapewnia stabilną, cichą, długą oraz bezproblemową pracę. Wózek masztowy przeznaczony jest do pracy w magazynie, sklepie lub rozładunek załadunek w samochodach dostawczych.

Wózek transportowy WLTC

Zawiera film instruktażowy
Wózek transportowy WLTC

Wózek transportowy WLTC

netto 1 056,10 zł

brutto 1 299,00 zł

Wyposażony standardowo w widły z rolkami! Łatwa w manewrowaniu sztaplarka o kompaktowym designie, która usprawnia podnoszenie i obsługę palet aż do 200 kg. Doskonały także do celów transportowych oraz przy pracach wyjazdowych. Produkt waży zaledwie 40 kg. Możliwość rozstawu wideł umożliwia dostosowanie sztaplarki do różnych typów ładunków. Można użytkować jako standardowy wózek magazynowy. Prosta konstrukcja oraz uniwersalność działania tworzą z niego urządzenie idealne.

Wózek transportowy WLTB

Zawiera film instruktażowy
Wózek transportowy WLTB

Wózek transportowy WLTB

netto 812,20 zł

brutto 999,00 zł

Łatwa w manewrowaniu sztaplarka o kompaktowym designie, która usprawnia podnoszenie i obsługę palet. Doskonały także do celów transportowych oraz układania palet w stosy. Produkt waży zaledwie 40 kg. Możliwość rozstawu wideł umożliwia dostosowanie sztaplarki do różnych typów ładunków. Maksymalny udźwig 200 kg. Można użytkować jako standardowy wózek magazynowy. Prosta konstrukcja oraz uniwersalność działania tworzą z niego urządzenie idealne. Nasz wózek możesz zatrzymać na każdej wysokości , konstrukcja zbudowana na podnośniku butelkowym pozwala zatrzymać go w każdej chwili . Nie ma żadnych skokowych blokad które uniemożliwiłyby załadunek lub rozładunek.