Przelewy24 - Cormak

Pilarki stołowe do drewna

Jednym z wielu produktów, jakie proponujemy klientom, jest krajzega. Tego typu pilarki stołowe odznaczają się najwyższą jakością i szerokim zastosowaniem. Trudno wyobrazić sobie warsztat bez profesjonalnych maszyn do cięcia. Sprawdź sam i przekonaj się, że nasza pilarka stołowa jest niezawodna.

Czytaj więcej Ukryj

Pilarki stołowe

Aktywne filtry

Pilarka stołowa TS250CL /230V

netto 3 813,01 zł 3 000,00 zł

brutto 4 690,00 zł 3 690,00 zł

rata już od 129,13 zł

Stabilna konstrukcja pilarki tarczowej zapewnia większy komfort pracy. Doskonały stosunek ceny do oferowanej wydajności został osiągnięty bez kompromisów kosztem jakości czy uniwersalności. Została stworzona z myślą o niewielkich zakładach stolarskich, producentach mebli i rzemieślnikach.

 • Promocja!

Pilarka stołowa TS250CL /400V PROMOCJA

netto 3 813,01 zł 3 000,00 zł

brutto 4 690,00 zł 3 690,00 zł

rata już od 129,13 zł

Pilarka tarczowa ze stołem, prawostronnym poszerzeniem stołu oraz przykładnicą prostą i kątową. W tej maszynie wykorzystano wiele rozwiązań stosowanych zazwyczaj w droższych tego rodzaju urządzeniach. Doskonały stosunek ceny do oferowanej wydajności został osiągnięty bez kompromisów kosztem jakości czy uniwersalności.

 • Promocja!

Pilarka stołowa TS250 - 230V

netto 4 511,38 zł 3 406,50 zł

brutto 5 549,00 zł 4 190,00 zł

rata już od 152,78 zł

Maszyna wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają bezawaryjność oraz bardzo duże bezpieczeństwo pracy. Pilarka stołowa stanowi połączenie mocnego, precyzyjnego, uniwersalnego oraz kompaktowego urządzenia.

1 Review(s) 
 • Promocja!

Pilarka stołowa TS250 - 400V

netto 3 894,31 zł 3 569,11 zł

brutto 4 790,00 zł 4 390,00 zł

rata już od 131,88 zł

Pilarka stołowa jest wyjątkowo łatwa w obsłudze i przyjazna użytkownikowi. W tej maszynie wykorzystano wiele rozwiązań stosowanych zazwyczaj w droższych tego rodzaju urządzeniach. Pilarka tarczowa ze stołem, prawostronnym poszerzeniem stołu i przykładnicą kątową.

 • Promocja!
Zawiera film instruktażowy

Pilarka stołowa, piła stołowa do cięcia drewna CORMAK TS255

netto 5 276,42 zł 4 463,41 zł

brutto 6 490,00 zł 5 490,00 zł

rata już od 178,69 zł

Pilarka stołowa Cormak TS255 to precyzyjne maszyna stolarska, które cechuje się zaawansowanymi funkcjonalnościami i solidną konstrukcją. Innowacyjna pilarka tarczowa skonstruowana z myślą o wszystkich zakładach stolarskich, producentach mebli i rzemieślnikach w celu dostarczenia im mocnego, precyzyjnego, uniwersalnego a zarazem kompaktowego urządzenia. Maszyna posiada wiele rozwiązań spotykanych zazwyczaj w droższych urządzeniach tego typu. Doskonała relacja ceny do oferowanej wydajności uzyskana bez kompromisów kosztem jakości czy uniwersalności.

1 Review(s) 
 • Promocja!

Pilarka stołowa CORMAK TS315

netto 6 909,76 zł 6 096,75 zł

brutto 8 499,00 zł 7 499,00 zł

rata już od 234,01 zł

Pilarka stołowa TS315 została stworzona z myślą o niewielkich zakładach stolarskich, producentach mebli i rzemieślnikach. W tej maszynie wykorzystano wiele rozwiązań stosowanych zazwyczaj w droższych tego rodzaju urządzeniach. Innowacyjna pilarka tarczowa stanowi połączenie mocnego, precyzyjnego, uniwersalnego oraz kompaktowego urządzenia. Doskonały stosunek ceny do oferowanej wydajności został osiągnięty bez kompromisów kosztem jakości czy uniwersalności.

 • Promocja!

Krajzega – sprzęt najwyższej jakości

Wyposażając swoje warsztaty stolarskie, z pewnością zastanawiasz się, jakie maszyny przemysłowe będą dla Ciebie najkorzystniejsze. Jednym z niekwestionowanych liderów w tej kategorii jest piła stołowa. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorskim entuzjastą obróbki drewna, pilarka stołowa do drewna zaoferuje Ci nieocenione możliwości precyzyjnej pracy.

Nasze pilarki stołowe wykorzystują innowacyjną technologię, którą znamy i ulepszamy od lat. Są one wynikiem naszych doświadczeń jako producent maszyn przemysłowych, chcemy proponować klientom wyłącznie najlepsze rozwiązania. Niezależnie od wybranego modelu, każda piła stołowa zapewnia nieskazitelne przecinanie różnorodnych materiałów, przede wszystkim drewna. Szeroki zakres regulacji pozwala dostosować maszynę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Pilarka stołowa Cormak to najlepszy wybór!

Oferowane przez nas pilarki stołowe zapewniają optymalne rozwiązanie dla każdej kieszeni. Zdajemy sobie sprawę, że cena pilarki stołowej jest jednym z kryteriów, które mają duże znaczenie przy wyborze sprzętu. Dlatego gwarantujemy, że nasza oferta łączy najwyższą jakość z wyjątkowo przystępnymi cenami. Wśród dostępnych u nas modeli każdy znajdzie coś dla siebie — od podstawowych do bardziej zaawansowanych technologicznie krajzeg. Jeśli zależy Ci na tym, by piła stołowa doskonale pasowała do Twoich potrzeb, to zwróć uwagę na takie aspekty, jak:

 • możliwość regulacji kąta skosu i głębokości cięcia,
 • precyzyjną prowadnicę,
 • silnik o odpowiedniej mocy,
 • stabilną podstawę i wytrzymały blat,
 • system do usuwania pyłów i trocin.

Dostępne w naszym sklepie internetowym maszyny zostały wyposażone w te udogodnienia, dzięki czemu będą niezawodnym urządzeniem w Twoim warsztacie.

Zakup pilarki stołowej to inwestycja, która szybko się zwraca. Dzięki niej będziesz mógł cieszyć się precyzyjnymi cięciami i szeroką gamą możliwości obróbki drewna, co zdecydowanie wpłynie na wydajność Twojej pracy. W Cormak stawiamy na satysfakcję klienta. Dla tych, którzy oprócz pilarki stołowej poszukują też innych, zaawansowanych technologii, polecamy naszego ploter CNC, maszyny przemysłowe oraz maszyny do obróbki drewna. A może interesuje Cię frezarka dolnowrzecionowa? To także znajdziesz w bogatym asortymencie naszego sklepu. Zapewniamy, że każda z naszych propozycji pozwoli Ci jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności stolarskie. Wybranie oferty Cormak to gwarancja najwyższej jakości i satysfakcji z użytkowania. W naszej ofercie znajdują się najlepsze pilarki stołowe dostępne na rynku. Nie czekaj, rozwijaj swoją firmę dzięki wydajnym sprzętom i dołącz do grona profesjonalistów korzystających z naszych maszyn! Zakupy w naszej firmie to gwarancja całkowitego zadowolenia, o czym zresztą przekonało się już wielu naszych klientów.