Przelewy24 - Cormak

Gilotyny do blachy

Gilotyny to narzędzia służące do cięcia arkuszy blach w linii prostej. Produkowane przez Cormak nożyce gilotynowe znajdują zastosowanie w przemyśle metalurgicznym oraz budowlanym. Mogą być także wykorzystywane w dużych zakładach, w których zachodzi potrzeba obróbki blachy, jak również w mniejszych warsztatach. Gilotyny firmy Cormak to kompletne stanowiska umożliwiające cięcie blach, płaskowników, stali okrągłej i prostokątnej oraz kątowników stalowych i teowników. Posiadamy w swojej ofercie gilotyny ręczne szablowe oraz krążkowe, specjalistyczne nożyce mechaniczne oraz hydrauliczne nożyce CNC.

Gilotyny – nożyce gilotynowe od Cormak

Wszystkie urządzenia są wykonane zgodnie z rygorystycznymi standardami bezpieczeństwa. Wysokiej klasy podzespoły zapewniają niezawodną pracę i niezwykłą precyzję podczas obróbki blachy. Duży wybór modeli pozwala dopasować urządzenie do specyfiki danego zakładu. Szczegółowa specyfikacja techniczna w jasny sposób prezentuje najważniejsze parametry urządzenia. Nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć gilotynę najlepiej dopasowaną do potrzeb Twojej firmy. Proponujemy również obsługę i serwis posprzedażowy. Możemy także zorganizować szkolenie dla Twoich pracowników. Zespół inżynierów przekaże cenną wiedzę na temat użytkowania maszyn.

Postaw na wysokiej klasy gilotyny do cięcia blachy. Wybierz optymalną specyfikację zapewniającą wydajność i komfort pracy.

Czytaj więcej Ukryj

Gilotyny

Aktywne filtry

Mechaniczne nożyce...
Od ręki na magazynie

Mechaniczne nożyce gilotynowe 3x1250

netto 27 495,93 zł 22 723,58 zł

brutto 33 820,00 zł 27 950,00 zł

rata już od 931,18 zł

Nożyce gilotynowe mechaniczne Q11-3x1250 to doskonałe narzędzie do precyzyjnego cięcia różnorodnych materiałów, takich jak stal, aluminium, mosiądz czy miedź w postaci arkuszy blachy. Ich intuicyjna obsługa sprawia, że są niezwykle łatwe w użytkowaniu, a solidna konstrukcja gwarantuje nie tylko funkcjonalność, lecz także niezawodność na każdym etapie pracy. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, te nożyce zapewniają długotrwałą i bezpieczną eksploatację.

  • Promocja!