Firma  CORMAK Jerzy Zalewski istnieje na polskim rynku od około 20 lat. Jesteśmy prawdopodobnie  największym centrum maszyn do obróbki drewna i metalu w Polsce.

Na ponad 15 000 m2 powierzchni magazynowej czeka na Państwa około 12 000 maszyn i urządzeń, dzięki czemu szybko i skutecznie możemy sprostać każdemu zamówieniu. Gwarantujemy sprawdzoną  jakość naszych produktów oraz ich zgodność z obowiązującymi dyrektywami i przepisami prawa.

POZNAJCIE  NASZĄ  NOWĄ MARKĘ - CORMAK to efekt najlepszych, sprawdzonych w ciągu kilkunastu lat rozwiązań. Rozwiązań przetestowanych zarówno w przemyśle ciężkim jak i u rzemieślników. Rozwiązań, które się sprawdziły i które dziś stanowią podstawę dobrego standardu. Ciężko o lepszą rekomendację.

Dlaczego warto wybrać
markę CORMAK

  • CORMAK to polska marka i sprawdzone rozwiązania polecane przez naszych klientów od wielu lat. Oferujemy maszyny tylko najwyższej jakości i stale dążymy do podnoszenia ich standardów.
  • Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedanych maszyn. Nasi inżynierowie posiadają odpowiednią wiedzę i przeszkolenie w zakresie obsługi i konserwacji wszystkich naszych maszyn i urządzeń do obróbki drewna i metalu.
  • Oferujemy  szkolenia oraz Dedykowane Pakiety Szkoleń z zakresu obsługi maszyn konwencjonalnych jak i programowania maszyn sterowanych numerycznie (CNC) w siedzibie naszej firmy jak i u klienta.
  • Wybierając CORMAK masz pewność, że kupujesz w polskiej firmie. Wszystkie oferowane maszyny posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa pracy.
  • Nasi specjaliści udzielają kompleksowych informacji i profesjonalnie doradzą przy wyborze optymalnych rozwiązań dla Twojej firmy. U nas  zawsze możesz liczyć na fachowe wsparcie.

Eksport i logistyka

Każdego dnia ogromna ilość maszyn i urządzeń wjeżdża i wyjeżdża z Naszego centrum logistycznego. Własny transport oraz długoterminowe umowy z renomowanymi przewoźnikami (DHL, Schenker), pozwalają nam na ekspresowe dostawy. Zespół logistyczny pracuje bardzo intensywnie w celu terminowego dostarczenia produktów, dba również o to aby towary były dostarczane w nienaruszonym stanie. Nasze maszyny cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Polsce ale i zagranicą.

Nieustannie zdobywamy nowych kontrahentów z całego świata. Największym zainteresowaniem maszyny marki CORMAK cieszą się w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji i Norwegii.

Polityka jakości

Nasze maszyny produkowane są w tej samej jakości, na tych samych liniach produkcyjnych co maszyny Niemieckich i Austriackich firm i producentów. Od materiałów po produkty końcowe, standardy przemysłu i wymogi klienta są ściśle przestrzegane. Przy wyborze nowych produktów, zwracamy szczególną uwagę na jakość. Następnie przeprowadzamy rygorystyczne kontrole wewnętrzne, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań naszych klientów. Tylko produkty, które spełniają surowe normy jakości są dodawane do naszej oferty.

  • Staranny wybór maszyn i długoletnia współpraca z naszymi producentami są gwarancją zachowania wysokich standardów jakości.
  • Nasi inżynierowie przeprowadzają odbiór techniczny każdej partii maszyn już u producenta.
  • Każda maszyna została wyprodukowana zgodnie z normami CE .
  • Szczegółowe kontrole sprawności przed transportem, zapewniają bezproblemowe uruchomienie maszyny u klienta

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedanych maszyn. Każda maszyna przed opuszczeniem naszego magazynu przechodzi przegląd techniczny, co gwarantuje najwyższą jakość. Nasi serwisanci posiadają odpowiednią wiedzę i przeszkolenie w zakresie obsługi i konserwacji wszystkich urządzeń do obróbki drewna i metalu.

Dzięki wdrożeniu innowacyjnego programu serwisowego (www.cormak.pl), wspomagającego sprawną pracę serwisu, naprawy realizowane są zgodnie ze światowymi standardami.

Szkolenia z zakresu obsługi maszyn i programowania CNC

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, do naszej oferty dodaliśmy kursy instruktażowe. Takie szkolenia prowadzone są przez wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy w prosty i zrozumiały sposób przekazują informacje dotyczące obsługi maszyn. Nasze kursy obejmują zarówno urządzenia konwencjonalne, jak i programowanie maszyn sterowanych numerycznie (CNC).

Polityka bezpieczeństwa

Maszyny z oferty firmy CORMAK posiadają znak CE oraz deklarację zgodności WE. Jest to potwierdzeniem, że są one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa polskiego i europejskiego oraz spełniają wymagania dyrektyw i norm CE. Zgodnie z powyższym każda maszyna posiada instrukcję obsługi w języku polskim.