Przelewy24 - Cormak

Cyklonowe do mokrych i suchych trocin, pyłów

Odciągi cyklonowe CORMAK są przeznaczone do odciągania pyłów oraz wiórów suchych i mokrych, oraz oczyszczania powietrza zanieczyszczonego pyłami o wielkości powyżej 5 μm. Należą do grupy urządzeń podciśnieniowych, posiadają wentylator promieniowy o bardzo dużym podciśnieniu.

Czytaj więcej Ukryj

Cyklonowe do mokrych i suchych trocin, pyłów

Aktywne filtry

Odciąg cyklonowy DC3300 / 230V

Odciąg cyklonowy DC 3300 stworzony został do odciągania mokrej i ciężkiej jak również suchej trociny i pyłu. Automatyczny odciąg DC3300 może być sterowany zdalnie za pomocą pilota. Zastosowany  system podwójnej filtracji  gwarantuje dużą większą efektywność działania w porównaniu z jednostopniowym urządzeniem, zapewnia stałe odciąganie oraz wysoką wydajność urządzenia.

  • Promocja!

Odciąg cyklonowy DC3000 / 400V ZDALNIE STEROWANY

netto 6 787,80 zł 5 974,80 zł

brutto 8 349,00 zł 7 349,00 zł

rata już od 229,88 zł

Odciąg cyklonowy DC 3000 ZDALNIE STEROWANY stworzony został do odciągania mokrej i ciężkiej jak również suchej trociny i pyłu. Automatyczny odciąg DC3300 może być sterowany zdalnie za pomocą pilota. Zastosowany  system podwójnej filtracji  gwarantuje dużą większą efektywność działania w porównaniu z jednostopniowym urządzeniem, zapewnia stałe odciąganie oraz wysoką wydajność urządzenia.

  • Promocja!

Odciąg cyklonowy DC3500

Odciąg cyklonowy DC 3500 stworzony został do odciągania mokrej i ciężkiej trociny. Zastosowany system podwójnej filtracji gwarantuje dużą większą efektywność działania w porównaniu z jednostopniowym urządzeniem, zapewnia stałe odciąganie oraz wysoką wydajność urządzenia.

Odciąg cyklonowy DC3600

Odciąg cyklonowy przeznaczony do mokrej i ciężkiej trociny. Separuje mokre wióry od pyłu. Idealnie sprawdza się w zamkniętych pomieszczeniach, takich jak warsztat czy stolarnia.