Przelewy24 - Cormak

Szlifierki do metalu

Szlifierki umożliwiają obróbkę przedmiotów z metalu oraz tworzyw sztucznych skrawalnych za pomocą ściernic. Używane są głównie do wykańczania utwardzonej powierzchni, która wcześniej została obrobiona innymi metodami. Szlifierki znajdują zastosowanie zarówno przy prostych, jak i złożonych powierzchniach oraz kształtach przedmiotów. Urządzenia wykorzystywane są m.in. w celu wyrównania i wygładzenia powierzchni, a także oczyszczenia ich z wszelkich zabrudzeń. Posiadamy m.in. szlifierki do płaszczyzn, szlifierki taśmowe, szlifierki do wałków i otworów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Profesjonalne szlifierki do metalu – sprawdź ofertę Cormak

W asortymencie naszego sklepu są dostępne profesjonalne maszyny do obróbki metalu. Współpracujemy z największymi dostawcami podzespołów do tego typu urządzeń. Stawiamy na wysoką jakość oraz zróżnicowanie oferowanych modeli. Duży wybór dostępnych produktów ułatwia dopasowanie szlifierki do indywidualnych potrzeb danego zakładu. Wszystkie maszyny do obróbki metalu charakteryzują się solidną konstrukcją oraz zastosowaniem sprawdzonych rozwiązań technologicznych. To zapewnia bezawaryjną pracę szlifierek przez długi czas. Oferowane maszyny wyróżniają się precyzją działania oraz komfortem ich obsługi. Nasi specjaliści udzielają wsparcia na etapie wyboru odpowiedniej szlifierki. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz organizację szkoleń prowadzonych przez doświadczonych inżynierów.

Wybierz profesjonalne szlifierki do swojego zakładu. Zadbaj o wydajność realizacji zadań oraz komfort pracowników.

Czytaj więcej Ukryj

Szlifierki

Aktywne filtry

Tarcza zabierakowa 350 mm

netto 649,59 zł

brutto 799,00 zł

rata już od 22,00 zł

OBSADA DO ŚCIERNICY UCHWYT ZBIERAK OBSADA TARCZY Z SYSTEMEM WYWAŻANIA TARCZY ŚCIERNEJ

Ostrzarka - szlifierka narzędziowa CORMAK TS-125

netto 10 649,59 zł

brutto 13 099,00 zł

rata już od 360,66 zł

Do ostrzenia różnych narzędzi: np. wierteł, frezów, noży, tarcz, i wielu innych. Podstawa wyposażona seryjnie w bardzo wygodną półkę na narzędzia. Stabilna konstrukcja zapewnia wygodną i precyzyjną pracę bez wibracji. Ergonomicznie umieszczone elementy przełączania i obsługi. Posiada aparat do ostrzenia i szlifowania elementów w trzech płaszczyznach oraz dużą ilość dodatkowych przyrządów ułatwiających pracę na maszynie.

UKOSOWARKA / FAZOWARKA GRATOWNICA CORMAK CMD4

netto 1 589,00 zł

brutto 1 954,47 zł

rata już od 53,81 zł

Ukosowarka CORMAK CMD4 to maszyna do fazowania krawędzi. Urządzenie posiada regulowany kąt 15°-45° dzięki czemu fazowanie będzie bardzo precyzyjne. Stacjonarna szlifierka do kantów idealnie sprawdzi się w wielu miejscach produkcji: zakładach produkcyjnych, warsztatach profesjonalnych i domowych oraz podczas robót budowlanych.

Tarcza zabierakowa 180 mm

netto 397,56 zł

brutto 489,00 zł

rata już od 13,46 zł

OBSADA DO ŚCIERNICY UCHWYT ZBIERAK OBSADA TARCZY Z SYSTEMEM WYWAŻANIA TARCZY ŚCIERNEJ

MW 500 - Szlifierka do...
200 x 500 mm ODCZYT CYFROWY

MW 500 - Szlifierka do wałków i otworów

netto 94 600,00 zł 83 900,00 zł

brutto 116 358,00 zł 103 197,00 zł

rata już od 3 203,72 zł

Nasze szlifierki do wałków zapewniają stabilną pracę i emitują niski poziom hałasu, co czyni je idealnym wyborem do środowisk produkcyjnych. Wyposażone w pompy śrubowe w układzie hydraulicznym, gwarantują płynne działanie przy minimalnym hałasie. Dodatkowo, precyzyjne wrzeciono głowicy szlifierskiej zapewnia doskonałą sztywność i dużą precyzję ruchu obrotowego, co pozwala uzyskać wysoką jakość obrabianych wałków.

  • Promocja!
MW 200x750 - Szlifierka do wałków i otworów - MW 200x750 - Szlifierka do wałków i otworów
200X750 mm ODCZYT CYFROWY

MW 200x750 - Szlifierka do wałków i otworów

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, nasze szlifierki do wałków oferują stabilną pracę i emitują minimalny hałas, co przekłada się na komfort użytkowania w warunkach przemysłowych. Wyposażone w pompy śrubowe w układzie hydraulicznym, zapewniają płynne działanie przy zachowaniu wysokiej precyzji obróbki. Dodatkowo, zaawansowane wrzeciono głowicy szlifierskiej gwarantuje doskonałą sztywność oraz precyzyjny ruch obrotowy, co pozwala uzyskać idealnie wykończone wałki.