Przelewy24 - Cormak

Łuparki do drewna

Maszyny przemysłowe takie jak łuparka do drewna to profesjonalne urządzenia zaprojektowane z myślą o efektywnym przetwarzaniu i obróbce dużych ilości materiału w warunkach przemysłowych. Dowiedz się więcej – poznaj naszą ofertę i wybierz łuparkę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom!

Czytaj więcej Ukryj

Łuparki

Aktywne filtry

Zawiera film instruktażowy
Łuparka do drewna 14 ton LUP14 - Łuparka do drewna 14 ton LUP14
Od ręki na magazynie

Łuparka do drewna 14 ton LUP14

netto 3 588,62 zł 3 089,43 zł

brutto 4 414,00 zł 3 800,00 zł

rata już od 121,53 zł

CORMAK LUP14 to profesjonalna łuparka do drewna, stworzona z myślą o użytkownikach oczekujących nie tylko wydajności, ale również solidnej konstrukcji. Zasilana trójfazowym silnikiem elektrycznym o napięciu 400V i imponującej mocy 3500W, generuje imponujący nacisk 14 ton, co pozwala jej skutecznie radzić sobie nawet z najtwardszymi gatunkami drewna.

2 Review(s) 
  • Promocja!
Zawiera film instruktażowy

Łuparka do drewna 8 ton LUP8E + klin krzyżowy

netto 2 682,11 zł 2 194,31 zł

brutto 3 299,00 zł 2 699,00 zł

rata już od 90,83 zł

PROFESJONALNA ŁUPARKA DO DREWNA 8 TON. Solidna konstrukcja i wysokiej jakości klin gwarantuje długą żywotność i bezawaryjną pracę. Maszyna przeznaczona jest do łupania drewna do o średnicy ok. 450 mm! Jej stabilna, solidna konstrukcja zapewnia doskonałe wyniki pracy. Łuparka wyposażona jest w hydrauliczny cylinder z funkcją automatycznego powrotu tłoka.

3 Review(s) 
  • Promocja!
Zawiera film instruktażowy
Łuparka do drewna 16 ton LUP16
Od ręki na magazynie

Łuparka do drewna 16 ton LUP16

netto 4 389,43 zł 3 950,41 zł

brutto 5 399,00 zł 4 859,00 zł

rata już od 148,65 zł

PROFESJONALNA ŁUPARKA DO DREWNA 16 TON. Solidna konstrukcja i wysokiej jakości klin gwarantuje długą żywotność i bezawaryjną pracę. Maszyna przeznaczona jest do łupania drewna do o średnicy ok. 700 mm! Jej stabilna, solidna konstrukcja zapewnia doskonałe wyniki pracy.

  • Promocja!

Klin krzyżowy do łuparki 14 ton

netto 162,60 zł

brutto 200,00 zł

rata już od 5,51 zł

Pozwala na łupanie drzewa na 4 części. Posiada uniwersalne mocowanie dostosowane do większości dostępnych na rynku łuparek do drewna.

Klin krzyżowy do łuparki 16 ton

netto 243,90 zł

brutto 300,00 zł

rata już od 8,26 zł

Pozwala na łupanie drzewa na 4 części. Posiada uniwersalne mocowanie dostosowane do większości dostępnych na rynku łuparek do drewna.

Łuparka do drewna – efektywna i łatwiejsza praca

Łuparki do drewna to specjalistyczne maszyny, wykorzystywane w branżach zajmujących się produkcją opału, obróbką drewna czy produkcją biomasy. Znajdują zastosowanie tam, gdzie niezbędna jest szybka i efektywna obróbka dużych partii surowca.

Sprawdzą się przede wszystkim w sektorach, w których precyzja i bezpieczeństwo przetwarzania materiału jest priorytetem. Ich konstrukcja uwzględnia najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania, co gwarantuje nie tylko wysoką wydajność, ale również bezpieczeństwo użytkowania i trwałość.

Jakie zalety mają nasze łuparki do drewna?

Dostępne w naszej ofercie maszyny do obróbki drewna, takie jak łuparki przemysłowe, mają wiele zalet, dzięki którym cieszą się dobrą opinią i zaufaniem wśród klientów. Co je wyróżnia?

  • Wysoka jakość wykonania. Każda łuparka do drewna oferowana przez CORMAK została wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak wytrzymała stal, co zapewnia długą żywotność urządzenia nawet przy jego intensywnej eksploatacji. Precyzja wykonania poszczególnych komponentów maszyn gwarantuje niezawodność i efektywność działania.
  • Solidna konstrukcja. Zaprojektowane z myślą o trudnych warunkach przemysłowych, nasze łuparki do drewna charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i stabilnością. Solidna konstrukcja minimalizuje wibracje podczas pracy, co przekłada się na bezpieczeństwo operatora i dokładność obróbki drewna.
  • Bezpieczeństwo. Łuparki przemysłowe CORMAK są wyposażone w systemy bezpieczeństwa, które chronią operatora przed potencjalnymi zagrożeniami. Mechanizmy zabezpieczające są standardem, mającym na celu zmniejszenie ryzyka wypadków przy pracy z ciężkim sprzętem.
  • Elastyczność zastosowań. Wysokiej klasy łuparki przemysłowe zapewniają możliwość regulacji siły nacisku i są przystosowane do pracy z drewnem o różnym stopniu twardości, rozmiarze i rodzaju. To zwiększa ich uniwersalność i pozwala dostosować maszynę do specyficznych potrzeb produkcji.

Łuparki do drewna CORMAK – zaufaj specjalistom

W tej kategorii znaleźć można między innymi takie łuparki do drewna jak:

  • łuparka do drewna 14 ton LUP14 – o mocy 3500W, zasilana trójfazowym silnikiem elektrycznym o napięciu 400V. Radzi sobie nawet z bardzo twardym drewnem. Została zaprojektowana z myślą o efektywnej, przemysłowej produkcji drewna kominkowego. Wyposażona w kółka transportowe i podnośnik kłód. Umożliwia regulację prędkości pracy,
  • łuparka do drewna 8 ton LUP8E – wyposażona m.in. w hydrauliczny cylinder z funkcją automatycznego powrotu tłoka, stoły boczne, regulowany bagnet, klin do łupania na 4 części, czy wskaźnik napełnienia oleju w układzie hydraulicznym. Dodatkowo zastosowano w niej koła transportowe i wygodną rączkę, co znacznie ułatwia transport maszyny,
  • łuparka do drewna 16 ton LUP16 – zaprojektowana tak, by efektywnie rozłupywać drewno nawet o średnicy ok. 700 mm. Została wyposażona w bezawaryjną i bardzo wydajną pompę zębatą, a także specjalny zawór przeciążeniowy odprowadzający olej do zbiornika. Aby praca była jeszcze łatwiejsza, w maszynie zastosowano system unoszenia drzewa i nastawiony pod odpowiednim kątem klin.

Dodatkowo w ofercie mamy kliny krzyżowe o uniwersalnym mocowaniu, przystosowane do łuparek różnego typu.

CORMAK – profesjonalne maszyny przemysłowe

W CORMAK znaleźć można nie tylko łuparki, ale także inne urządzenia do obróbki drewna, w tym m.in.: piły, frezarki, szlifierki, czy wiertarki do drewna. Jako producent maszyn przemysłowych oferujemy również maszyny CNC i urządzenia do obróbki metalu. W ofercie mamy też inne specjalistyczne urządzenia, takie jak wentylator promieniowy, czy ostrzałka do pił tarczowych. Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj wszystkie nasze propozycje i wybierz niezawodne maszyny przemysłowe dostosowane do specyficznych potrzeb Twojej branży!