Przelewy24 - Cormak

Lasery czyszczące

Laser czyszczący to urządzenie niezastąpione w sytuacji, gdy chcemy szybko i skutecznie usunąć różnego rodzaju zabrudzenia i naloty z wymagających i trudno dostępnych powierzchni. Doskonale sprawdzą się przy oczyszczaniu elementów maszyn przemysłowych, bezinwazyjnie eliminując m.in. stare powłoki malarskie, brud, rdzę, żywicę, czy zasklepiony tłuszcz. Dowiedz się więcej i poznaj bliżej naszą ofertę!

Czytaj więcej Ukryj

Lasery czyszczące

Światłowodowy laser czyszczący CZL2000

netto 59 000,00 zł 47 900,00 zł

brutto 72 570,00 zł 58 917,00 zł

rata już od 1 998,09 zł

Nowa generacja urządzenia do czyszczenia laserowego to przełom w branży czyszczenia. Dzięki najnowszym technologiom laserowym możliwe jest skuteczne usuwanie farb, olejów, brudu, rdzy, nalotów oraz żywic, które są trudne do usunięcia tradycyjnymi metodami. Czyszczenie laserowe oferuje wiele korzyści. Jest bezdotykowe, co eliminuje ryzyko uszkodzenia powierzchni, nie powoduje ścierania materiału. Ta technologia znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach, od przemysłu motoryzacyjnego po lotniczy, stoczniowy czy elektroniczny, tam gdzie tradycyjne metody zawodzą. Nowoczesne urządzenia są wyposażone w zaawansowane systemy kontroli, umożliwiające precyzyjne dostosowanie parametrów do każdego zadania. 

  • Promocja!

Laser do czyszczenia – gdzie znajduje zastosowanie?

Lasery czyszczące sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagane jest dokładne oczyszczenie, odtłuszczenie czy nadanie szorstkości elementom maszyn przemysłowych. Zastosowanie naszych czyszczarek jest bardzo szerokie – wykorzystywane są one w wielu zakładach, w tym produkcyjnych i logistycznych. Co umożliwia laser do czyszczenia?

  • Usuwanie korozji. Laser do czyszczenia rdzy świetnie sprawdzi się przy renowacji komponentów maszynowych, w tym kół zębatych i łopatek wirnikowych.
  • Odtłuszczanie. Laser czyszczący umożliwia także dokładne czyszczenie oraz skuteczne odtłuszczanie form i odlewów przed kolejnymi etapami obróbki.
  • Usuwanie starych powłok. Czyszczarka laserowa doskonale nadaje się do usuwania resztek farb i zużytych powłok malarskich bez ryzyka uszkodzenia powierzchni bazowej.
  • Czyszczenie spawów i napędów. Laser do czyszczenia umożliwia precyzyjne oczyszczanie spawów i napędów śrubowych, przywracając ich pierwotny stan i usprawniając ich działanie.

Jakie korzyści zapewnia laser czyszczący do maszyn przemysłowych?

Laser do czyszczenia ma wiele zalet, dzięki którym jest jednym z najbardziej cenionych tego typu produktów. Jakie korzyści płyną z jego zastosowania?

  • Bezinwazyjność. Lasery czyszczące działają bezpośrednio na powierzchnię bez kontaktu fizycznego, co wyklucza ryzyko ścierania czy przegrzewania materiałów, takich jak aluminium czy stal nierdzewna.
  • Ekologia. Laser do usuwania rdzy czy brudu to także brak konieczności używania środków chemicznych, co minimalizuje negatywny wpływ na środowisko i zapobiega korozji chemicznej.
  • Dostosowanie do różnych potrzeb. Czyszczące maszyny laserowe dają możliwość regulacji siły wiązki laserowej, co umożliwia precyzyjne dostosowanie procesu oczyszczania do konkretnego zastosowania. Dzięki temu możliwe jest także nadawanie obrabianym powierzchniom odpowiedniej szorstkości.
  • Wszechstronność. Lasery czyszczące CORMAK znajdują zastosowanie w sektorach przemysłowych, oferując rozwiązania dostosowane nawet do najbardziej wymagających zadań związanych z oczyszczaniem.

Laser do usuwania rdzy i zabrudzeń – postaw na jakość

Dzięki precyzyjnemu działaniu lasery CORMAK doskonale przygotowują powierzchnie pod dalsze obróbki, takiej jak malowanie czy spawanie, zwiększając jakość końcowego produktu. Nadają się m.in. do czyszczenia: odlewów, spawów, napędów śrubowych, czy podzespołów znajdujących się w maszynach przemysłowych, w tym kół zębatych i łopatek wirnikowych. Nasze czyszczarki laserowe to innowacyjne narzędzia zaprojektowane specjalnie dla przemysłu. Przekraczają tradycyjne metody czyszczenia dzięki swojej efektywności, precyzji i zgodności z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Jako producent maszyn przemysłowych oferujemy nie tylko lasery czyszczące, ale także inne maszyny laserowe, w tym lasery CO2, czy światłowodowy laser FIBER. W asortymencie mamy także maszyny do obróbki drewna, metalu, a także maszyny przemysłowe CNC i wiele innych. Poznaj całą ofertę CORMAK i wybierz jakość płynącą z doświadczenia!