Przelewy24 - Cormak

Gwintownice - gwinciarki na ramieniu

Zależy Ci na tym, by urządzenia w Twoim warsztacie zawsze odznaczały się najwyższą jakością? W takim razie koniecznie sprawdź nasze gwintownice. Jako producent maszyn przemysłowych dokładamy wszelkich starań, by proponowane przez nas sprzęty działały wydajnie i niezawodnie. Sprawdź, jak wiele zastosowań ma maszyna do gwintowania i wybierz dla siebie to, co najlepsze!

Gwintownice

Zawiera film instruktażowy

Gwintownica CORMAK RGM16W

netto 2 682,11 zł

brutto 3 299,00 zł

rata już od 90,83 zł

Elektryczna gwinciarka to wszechstronne narzędzie do wykonywania gwintów, które skraca czas operacji i zwiększa efektywność. Posiada prostą konstrukcję, serwonapęd oraz intuicyjny panel sterujący. Dzięki uchwytowi szybkozaciskowemu i obrotowemu ramieniu, umożliwia precyzyjne gwintowanie pod różnymi kątami. Ramię gwintujące posiada 2 tryby pracy: manualny i automatyczny. Urządzenie wykonuje gwinty na materiałach typu: stal, aluminium, mosiądz, itp. Bardzo łatwa obsługa dzięki dotykowemu panelowi sterującemu. Jest niezawodna, trwała i znajduje zastosowanie w różnych branżach.

Gwintownica CORMAK RGM16PW

netto 3 088,62 zł

brutto 3 799,00 zł

rata już od 104,60 zł

Elektryczna gwinciarka to kompaktowe i wydajne urządzenie do gwintowania, stosowane zarówno w dużych zakładach produkcyjnych, jak i niewielkich warsztatach. Dzięki serwonapędowi o dużym momencie obrotowym, skrętnej głowicy, umożliwia szybkie i precyzyjne nacinanie gwintów. Wyposażona w system chłodzenia z przedmuchem, gwinciarka zapewnia optymalną widoczność wierconego otworu. Ramię gwintujące posiada 2 tryby pracy: automatyczny i manualny.

Zawiera film instruktażowy

Gwintownica CORMAK RG24x1200

netto 4 389,43 zł 3 901,63 zł

brutto 5 399,00 zł 4 799,00 zł

rata już od 148,65 zł

Gwintownica o kompaktowej konstrukcji, wyposażona w silny serwonapęd i intuicyjny panel sterujący, sprawia, że jest łatwa w obsłudze. Dzięki uchwytowi szybkozaciskowemu i obrotowemu ramieniu, umożliwia precyzyjne gwintowanie pod dowolnym kątem. Ramię gwintujące posiada 2 tryby pracy: manualny i automatyczny. Urządzenie wykonuje gwinty na materiałach typu: stal, aluminium, mosiądz, itp. Bardzo łatwa obsługa dzięki dotykowemu panelowi sterującemu. Gwinciarka jest niezawodna, trwała i znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

  • Promocja!

Gwintownica CORMAK RG24PWx1200

netto 3 606,00 zł

brutto 4 435,38 zł

rata już od 122,12 zł

Elektryczna ramię gwintujące to wszechstronne narzędzie do gwintowania, które umożliwia precyzyjne i efektywne tworzenie gwintów. Dzięki możliwości ustawienia głowicy w różnych pozycjach i kierunkach, oraz zestawowi oprawek do gwintowników, jest idealna do pracy z otworami o różnych rozmiarach. Dodatkowo, posiada tryb ręczny z opcją cyklicznej zmiany kierunku, co ułatwia złamanie wiórów i zapewnia płynny proces gwintowania. Model gwinciarki został wyposażony w dozownik oleju oraz nadmuch do zdmuchiwania wiórów. To niezawodne narzędzie, które gwarantuje elastyczność, precyzję i efektywność w wykonywaniu gwintów. Maszyna posiada dotykowy panel sterowania z menu w języku polskim, angielski i niemiecki. Ramię gwintujące posiada 2 tryby pracy: automatyczny i manualny.

Gwintownica CORMAK RG36PWx1200

netto 4 999,19 zł 4 877,24 zł

brutto 6 149,00 zł 5 999,00 zł

rata już od 169,30 zł

Elektryczna gwinciarka to wszechstronne narzędzie do gwintowania, idealne zarówno dla dużych fabryk, jak i małych warsztatów. Posiada prostą i kompaktową konstrukcję z ruchomą głowicą oraz serwonapęd o dużym momencie obrotowym, co zapewnia silne i niezawodne działanie. Gwinciarka oferuje łatwe i szybkie mocowanie gwintowników, regulowany kąt nacinania gwintów oraz tuleje zaciskowe z możliwością regulacji. Model gwinciarki został wyposażony w dozownik oleju oraz nadmuch do zdmuchiwania wiórów. Maszyna posiada dotykowy panel sterowania z menu w języku polskim, angielskim i niemieckim. Ramię gwintujące posiada 2 tryby pracy: automatyczny i manualny. Jest przeznaczona do gwintowania różnych materiałów.

  • Promocja!

Gwintownica CORMAK RG36PWx1700

netto 4 935,00 zł

brutto 6 070,05 zł

rata już od 167,13 zł

Gwintownica to zaawansowane narzędzie służące do gwintowania różnego rodzaju materiałów. Jest wyposażona w system mikro-rozpylania, który skutecznie chłodzi narzędzie przy minimalnym zużyciu środka smarnego, co wpływa na jego wydajność i żywotność. Dodatkowo, gwintownica posiada wydmuchiwarkę, która usuwa wióry, zapewniając klarowną widoczność wierconego otworu i ułatwiając precyzyjne prowadzenie procesu gwintowania. Maszyna posiada dotykowy panel sterowania z menu w języku polskim. Ramię gwintujące posiada 2 tryby pracy: automatyczny i manualny.

Uchwyt magnetyczny RGL300

netto 1 015,45 zł 910,57 zł

brutto 1 249,00 zł 1 120,00 zł

rata już od 34,39 zł

Uchwyt magnetyczny o sile 300 kg, przeznaczony do gwinciarek.

  • Promocja!

Uchwyt magnetyczny RGL600

netto 1 139,00 zł

brutto 1 400,97 zł

rata już od 38,57 zł

Uchwyt magnetyczny o sile 600 kg, przeznaczony do gwinciarek.

Stół roboczy traserski do gwinciarek - Stół roboczy traserski do gwinciarek
Dostępny na od ręki na magazynie

Stół roboczy traserski do gwinciarek

netto 2 357,72 zł 1 706,50 zł

brutto 2 900,00 zł 2 099,00 zł

rata już od 79,85 zł

Stół roboczy traserski dedykowany do gwinciarek to solidne i funkcjonalne rozwiązanie dla profesjonalistów. Posiada otwory do montażu ramienia gwintującego oraz szlifowany blat z rowkami teowymi o rozstawie 152 mm. Ten wysokiej jakości stół o wymiarach 900 m x 600 mm 760 mm zapewnia stabilność, precyzję i mobilność podczas obróbki gwintów. Dodatkowo stół jest wyposażony w szuflady i szafki na narzędzia, które zapewniają łatwe i praktyczne przechowywanie niezbędnych przedmiotów.

  • Promocja!

Marking work table for threading machines

netto 2 072,36 zł 1 909,76 zł

brutto 2 549,00 zł 2 349,00 zł

rata już od 70,18 zł

Stół roboczy traserski dedykowany do gwinciarek to solidne narzędzie o wymiarach 800 mm x 500 mm x 880 mm. Posiada dedykowane otwory do montażu ramienia gwintującego oraz szlifowany blat z rowkami teowymi o rozstawie 135 mm. Dodatkowo, stół jest wyposażony w 2 szafki na narzędzia, które zapewniają praktyczne przechowywanie, oraz ergonomiczne kółka umożliwiające łatwe przemieszczanie się. To idealne rozwiązanie dla profesjonalistów zajmujących się obróbką gwintów, zapewniające precyzję, wygodę i efektywność pracy.

  • Promocja!

Stół roboczy traserski do gwinciarek

netto 2 357,72 zł 2 031,71 zł

brutto 2 900,00 zł 2 499,00 zł

rata już od 79,85 zł

Stół roboczy traserski dedykowany do gwinciarek to solidne i funkcjonalne rozwiązanie dla profesjonalistów. Posiada otwory do montażu ramienia gwintującego oraz szlifowany blat z rowkami teowymi o rozstawie 152 mm. Ten wysokiej jakości stół o wymiarach 900 m x 600 mm 860 mm zapewnia stabilność, precyzję i mobilność podczas obróbki gwintów. Dodatkowo stół jest wyposażony w szuflady i szafki na narzędzia, które zapewniają łatwe i praktyczne przechowywanie niezbędnych przedmiotów.

  • Promocja!

Pozycjoner nastawczy wrzeciona gwintownicy 90° GT12

netto 104,88 zł

brutto 129,00 zł

rata już od 3,55 zł

Neodymowy adapter do pozycjonowania wrzeciona ramion gwintujących to nowoczesne narzędzie, które umożliwia precyzyjne ustawienie gwinciarki pod idealnym kątem prostym względem obrabianego przedmiotu. Dzięki temu adapterowi i zastosowaniu testu nastawczego 90°, użytkownik może łatwo i skutecznie osiągnąć dokładne pozycjonowanie.

Gwintownice – do czego służą?

Profesjonalne gwintownice to zaawansowane urządzenia, które umożliwiają wykonywanie gwintów w materiale. Mogą być one stosowane do połączenia dwóch elementów za pomocą śrub, nakrętek czy innych elementów z gwintem. Maszyny odpowiadają za precyzyjne wykonywanie nacięć, które bezpośrednio wpływają na jakość przygotowanej instalacji. Gwintownice sprawdzają się w trakcie prac remontowo-budowlanych. Można je wykorzystać podczas wielu zadań o charakterze mechanicznym. W przemyśle mechanicznym gwinciarka jest stosowana do tworzenia gwintów na śrubach, wałkach, tulejach, trzpieniach i innych elementach maszynowych. Może być też używana do tworzenia gwintów metrycznych, calowych, rurkowych oraz specjalnych gwintów o niestandardowych wymiarach. Z kolei w przemyśle metalowym ramię do gwintowania pomocne będzie do tworzenia gwintów na elementach konstrukcyjnych, narzędziach, elementach mocujących oraz innych produktach metalowych.

Warto wspomnieć również o przemyśle motoryzacyjnym. Gwintownice są tam wykorzystywane do tworzenia gwintów na częściach samochodowych, takich jak głowice cylindrów, bloki silnika, kolektory wydechowe oraz inne komponenty. Mogą być stosowane w procesie produkcji, serwisowania oraz napraw samochodów.

Cormak – gwintownice z najwyższej półki

Dostępne w naszym sklepie internetowym gwintownice pozwalają na samodzielne wykonywanie wielu prac przy zachowaniu najwyższych standardów. Urządzenia posiadają różne warianty działania. Zazwyczaj jest to tryb manualny oraz automatyczny. Profesjonalne maszyny do obróbki metalu pozwalają wykonywać gwinty na stali, aluminium, mosiądzu itp.

W ofercie mamy gwinciarki własnej produkcji. Do ich wytwarzania wykorzystujemy najlepsze podzespoły od uznanych dostawców. Wszystkie maszyny wyróżniają się solidną konstrukcją. Trwałość, solidność i niezawodność to cechy, dzięki którym Twoja praca stanie się dużo efektywniejsza. Zróżnicowanie dostępnych modeli pozwala wybrać gwintownicę idealnie dopasowaną do specyfiki realizowanych zadań. Specjaliści Cormak odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Oferujemy serwis pogwarancyjny oraz organizację szkoleń w zakresie obsługi maszyn do obróbki metalu.

Postaw na profesjonalne gwintownice. Wybierz urządzenie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu oferujemy nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale także kompleksowe wsparcie i doradztwo. Współpracując z nami możecie być pewni, że wybieracie niezawodne i trwałe rozwiązania. Postaw na profesjonalizm, postaw na Cormak. Sprawdź również takie produkty, jak: