Przelewy24 - Cormak

Gwintownice - gwinciarki na ramieniu

Zależy Ci na tym, by urządzenia w Twoim warsztacie zawsze odznaczały się najwyższą jakością? W takim razie koniecznie sprawdź nasze gwintownice. Jako producent maszyn przemysłowych dokładamy wszelkich starań, by proponowane przez nas sprzęty działały wydajnie i niezawodnie. Sprawdź, jak wiele zastosowań ma maszyna do gwintowania i wybierz dla siebie to, co najlepsze!

Czytaj więcej Ukryj

Gwintownice

Aktywne filtry

Gwintownica CORMAK RGM16W

netto 2 268,00 zł

brutto 2 789,64 zł

rata już od 76,81 zł

Elektryczna gwinciarka to wszechstronne narzędzie do wykonywania gwintów, które skraca czas operacji i zwiększa efektywność. Posiada prostą konstrukcję, serwonapęd oraz intuicyjny panel sterujący. Dzięki uchwytowi szybkozaciskowemu i obrotowemu ramieniu, umożliwia precyzyjne gwintowanie pod różnymi kątami. Ramię gwintujące posiada 2 tryby pracy: manualny i automatyczny. Urządzenie wykonuje gwinty na materiałach typu: stal, aluminium, mosiądz, itp. Bardzo łatwa obsługa dzięki dotykowemu panelowi sterującemu. Jest niezawodna, trwała i znajduje zastosowanie w różnych branżach.

Gwintownica CORMAK RGE16PW

netto 2 418,00 zł

brutto 2 974,14 zł

rata już od 81,89 zł

Elektryczna gwinciarka to kompaktowe i wydajne urządzenie do gwintowania, stosowane zarówno w dużych zakładach produkcyjnych, jak i niewielkich warsztatach. Dzięki serwonapędowi o dużym momencie obrotowym, skrętnej głowicy, umożliwia szybkie i precyzyjne nacinanie gwintów. Wyposażona w system chłodzenia z przedmuchem, gwinciarka zapewnia optymalną widoczność wierconego otworu. Ramię gwintujące posiada 2 tryby pracy gwintowania: automatyczny i manualny oraz funkcję dokręcania.

Gwintownica CORMAK RGM16PW

netto 2 648,00 zł

brutto 3 257,04 zł

rata już od 89,68 zł

Elektryczna gwinciarka to kompaktowe i wydajne urządzenie do gwintowania, stosowane zarówno w dużych zakładach produkcyjnych, jak i niewielkich warsztatach. Dzięki serwonapędowi o dużym momencie obrotowym, skrętnej głowicy, umożliwia szybkie i precyzyjne nacinanie gwintów. Wyposażona w system chłodzenia z przedmuchem, gwinciarka zapewnia optymalną widoczność wierconego otworu. Ramię gwintujące posiada 2 tryby pracy: automatyczny i manualny.

Gwintownica CORMAK RGE30PW

netto 3 600,00 zł

brutto 4 428,00 zł

rata już od 121,92 zł

Elektryczna gwinciarka to wszechstronne narzędzie do gwintowania, idealne zarówno dla dużych fabryk, jak i małych warsztatów. Posiada prostą i kompaktową konstrukcję z ruchomą głowicą oraz serwonapęd o dużym momencie obrotowym, co zapewnia silne i niezawodne działanie. Gwinciarka oferuje łatwe i szybkie mocowanie gwintowników, regulowany kąt nacinania gwintów oraz tuleje zaciskowe z możliwością regulacji. Model gwinciarki został wyposażony w dozownik oleju oraz nadmuch do zdmuchiwania wiórów. Maszyna posiada dotykowy panel sterowania z menu w języku polskim. Ramię gwintujące posiada 2 tryby pracy gwintowania: automatyczny i manualny oraz funkcję dokręcania. Jest przeznaczona do gwintowania różnych materiałów.

Gwintownica CORMAK RG24x1200

netto 4 389,43 zł 3 901,63 zł

brutto 5 399,00 zł 4 799,00 zł

rata już od 148,65 zł

Gwintownica o kompaktowej konstrukcji, wyposażona w silny serwonapęd i intuicyjny panel sterujący, sprawia, że jest łatwa w obsłudze. Dzięki uchwytowi szybkozaciskowemu i obrotowemu ramieniu, umożliwia precyzyjne gwintowanie pod dowolnym kątem. Ramię gwintujące posiada 2 tryby pracy: manualny i automatyczny. Urządzenie wykonuje gwinty na materiałach typu: stal, aluminium, mosiądz, itp. Bardzo łatwa obsługa dzięki dotykowemu panelowi sterującemu. Gwinciarka jest niezawodna, trwała i znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

  • Promocja!

Gwintownica CORMAK RG24PWx1200

netto 3 606,00 zł

brutto 4 435,38 zł

rata już od 122,12 zł

Elektryczna ramię gwintujące to wszechstronne narzędzie do gwintowania, które umożliwia precyzyjne i efektywne tworzenie gwintów. Dzięki możliwości ustawienia głowicy w różnych pozycjach i kierunkach, oraz zestawowi oprawek do gwintowników, jest idealna do pracy z otworami o różnych rozmiarach. Dodatkowo, posiada tryb ręczny z opcją cyklicznej zmiany kierunku, co ułatwia złamanie wiórów i zapewnia płynny proces gwintowania. Model gwinciarki został wyposażony w dozownik oleju oraz nadmuch do zdmuchiwania wiórów. To niezawodne narzędzie, które gwarantuje elastyczność, precyzję i efektywność w wykonywaniu gwintów. Maszyna posiada dotykowy panel sterowania z menu w języku polskim, angielski i niemiecki. Ramię gwintujące posiada 2 tryby pracy: automatyczny i manualny.

Gwintownica CORMAK RG36PWx1200

netto 4 999,19 zł 4 877,24 zł

brutto 6 149,00 zł 5 999,00 zł

rata już od 169,30 zł

Elektryczna gwinciarka to wszechstronne narzędzie do gwintowania, idealne zarówno dla dużych fabryk, jak i małych warsztatów. Posiada prostą i kompaktową konstrukcję z ruchomą głowicą oraz serwonapęd o dużym momencie obrotowym, co zapewnia silne i niezawodne działanie. Gwinciarka oferuje łatwe i szybkie mocowanie gwintowników, regulowany kąt nacinania gwintów oraz tuleje zaciskowe z możliwością regulacji. Model gwinciarki został wyposażony w dozownik oleju oraz nadmuch do zdmuchiwania wiórów. Maszyna posiada dotykowy panel sterowania z menu w języku polskim, angielskim i niemieckim. Ramię gwintujące posiada 2 tryby pracy: automatyczny i manualny. Jest przeznaczona do gwintowania różnych materiałów.

  • Promocja!

Gwintownica CORMAK RG36PWx1700

netto 4 935,00 zł

brutto 6 070,05 zł

rata już od 167,13 zł

Gwintownica to zaawansowane narzędzie służące do gwintowania różnego rodzaju materiałów. Jest wyposażona w system mikro-rozpylania, który skutecznie chłodzi narzędzie przy minimalnym zużyciu środka smarnego, co wpływa na jego wydajność i żywotność. Dodatkowo, gwintownica posiada wydmuchiwarkę, która usuwa wióry, zapewniając klarowną widoczność wierconego otworu i ułatwiając precyzyjne prowadzenie procesu gwintowania. Maszyna posiada dotykowy panel sterowania z menu w języku polskim. Ramię gwintujące posiada 2 tryby pracy: automatyczny i manualny.

Stół roboczy traserski do gwinciarek 900x600 mm

netto 1 499,00 zł

brutto 1 843,77 zł

rata już od 50,77 zł

Stół roboczy traserski dedykowany do gwinciarek to solidne i funkcjonalne rozwiązanie dla profesjonalistów. Posiada otwory do montażu ramienia gwintującego oraz szlifowany blat z rowkami teowymi o rozstawie 152 mm. Ten wysokiej jakości stół o wymiarach 900 m x 600 mm 780 mm zapewnia stabilność, precyzję i mobilność podczas obróbki gwintów. Dodatkowo stół jest wyposażony w szuflady i szafki na narzędzia, które zapewniają łatwe i praktyczne przechowywanie niezbędnych przedmiotów.

Stół roboczy traserski do gwinciarek 800x500 mm

netto 1 399,00 zł

brutto 1 720,77 zł

rata już od 47,38 zł

Stół roboczy traserski dedykowany do gwinciarek to solidne i funkcjonalne rozwiązanie dla profesjonalistów. Posiada otwory do montażu ramienia gwintującego oraz szlifowany blat z rowkami teowymi o rozstawie 152 mm. Ten wysokiej jakości stół o wymiarach 800 m x 500 mm 860 mm zapewnia stabilność, precyzję i mobilność podczas obróbki gwintów. Dodatkowo stół jest wyposażony w szafki na narzędzia, które zapewniają łatwe i praktyczne przechowywanie niezbędnych przedmiotów.

Uchwyt magnetyczny RGL600

netto 1 065,00 zł

brutto 1 309,95 zł

rata już od 36,07 zł

Uchwyt magnetyczny o sile 600 kg, przeznaczony do gwinciarek.

Oprawki do gwintowania M3, M4 + redukcja GT24 - GT12

netto 153,66 zł

brutto 189,00 zł

rata już od 5,20 zł

Zestaw oprawek do gwintowania z redukcją GT24-GT12 to uzupełnienie zestawu uchwytów o mniejsze rozmiary, takie jak M3 i M4. Dzięki temu zestawowi, gwintownica staje się niezwykle elastycznym narzędziem, umożliwiającym precyzyjne gwintowanie różnych wielkości gwintów. To praktyczne rozwiązanie zapewnia większą wszechstronność i wygodę w procesie gwintowania.

Gwintownice – do czego służą?

Profesjonalne gwintownice to zaawansowane urządzenia, które umożliwiają wykonywanie gwintów w materiale. Mogą być one stosowane do połączenia dwóch elementów za pomocą śrub, nakrętek czy innych elementów z gwintem. Maszyny odpowiadają za precyzyjne wykonywanie nacięć, które bezpośrednio wpływają na jakość przygotowanej instalacji. Gwintownice sprawdzają się w trakcie prac remontowo-budowlanych. Można je wykorzystać podczas wielu zadań o charakterze mechanicznym. W przemyśle mechanicznym gwinciarka jest stosowana do tworzenia gwintów na śrubach, wałkach, tulejach, trzpieniach i innych elementach maszynowych. Może być też używana do tworzenia gwintów metrycznych, calowych, rurkowych oraz specjalnych gwintów o niestandardowych wymiarach. Z kolei w przemyśle metalowym ramię do gwintowania pomocne będzie do tworzenia gwintów na elementach konstrukcyjnych, narzędziach, elementach mocujących oraz innych produktach metalowych.

Warto wspomnieć również o przemyśle motoryzacyjnym. Gwintownice są tam wykorzystywane do tworzenia gwintów na częściach samochodowych, takich jak głowice cylindrów, bloki silnika, kolektory wydechowe oraz inne komponenty. Mogą być stosowane w procesie produkcji, serwisowania oraz napraw samochodów.

Cormak – gwintownice z najwyższej półki

Dostępne w naszym sklepie internetowym gwintownice pozwalają na samodzielne wykonywanie wielu prac przy zachowaniu najwyższych standardów. Urządzenia posiadają różne warianty działania. Zazwyczaj jest to tryb manualny oraz automatyczny. Profesjonalne maszyny do obróbki metalu pozwalają wykonywać gwinty na stali, aluminium, mosiądzu itp.

W ofercie mamy gwinciarki własnej produkcji. Do ich wytwarzania wykorzystujemy najlepsze podzespoły od uznanych dostawców. Wszystkie maszyny wyróżniają się solidną konstrukcją. Trwałość, solidność i niezawodność to cechy, dzięki którym Twoja praca stanie się dużo efektywniejsza. Zróżnicowanie dostępnych modeli pozwala wybrać gwintownicę idealnie dopasowaną do specyfiki realizowanych zadań. Specjaliści Cormak odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Oferujemy serwis pogwarancyjny oraz organizację szkoleń w zakresie obsługi maszyn do obróbki metalu.

Postaw na profesjonalne gwintownice. Wybierz urządzenie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu oferujemy nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale także kompleksowe wsparcie i doradztwo. Współpracując z nami możecie być pewni, że wybieracie niezawodne i trwałe rozwiązania. Postaw na profesjonalizm, postaw na Cormak. Sprawdź również takie produkty, jak: