Przelewy24 - Cormak

Giętarki beztrzpieniowe

Giętarki beztrzpieniowe

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili ESPB 60

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili ESPB 60 - Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili ESPB 60

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili ESPB 60

netto 32 439,03 zł

brutto 32 439,03 zł

Dokładna i wydajna przemysłowa giętarka do gięcia rur stalowych, miedzianych, aluminiowych i mosiężnych. Możliwość doboru optymalnego promienia gięcia umożliwia uzyskanie wysokiej jakości wyników bez deformacji materiału. Prezentowana giętarka jest bardzo łatwa w obsłudze, posiada 3 tryby pracy: ręczny, automatyczny i półautomatyczny.

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 70

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 70 - Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 70

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 70

netto 17 500,00 zł

brutto 17 500,00 zł

Dokładna i wydajna przemysłowa giętarka do gięcia rur stalowych, miedzianych, aluminiowych i mosiężnych. Możliwość doboru optymalnego promienia gięcia umożliwia uzyskanie wysokiej jakości wyników bez deformacji materiału. Prezentowana giętarka jest bardzo łatwa w obsłudze. Giętarki do rur są urządzeniami używanymi przy jednostkowej i małoseryjnej produkcji detali w przemyśle samochodowym, meblarskim, w architekturze czy przy wytwarzaniu narzędzi ogrodowych. Główna matryca gnąca napędzana jest poprzez przekładnię redukcyjną, silnikiem elektrycznym. Urządzenie pracować Może w dwóch trybach: ręcznym oraz półautomatycznym. Nieskomplikowana i wytrzymała konstrukcja zapewnia długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie oraz gwarantuje prostotę obsługi.

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 40

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 40 - Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 40

Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 40

netto 13 820,33 zł

brutto 13 820,33 zł

Elektryczna giętarka beztrzpieniowa do rur. Dokładna i wydajna maszyna do gięcia rur stalowych, miedzianych, aluminiowych i mosiężnych. Możliwość doboru optymalnego promienia gięcia umożliwia uzyskanie wysokiej jakości wyników bez deformacji materiału. Prezentowana giętarka jest bardzo łatwa w obsłudze. Giętarki do rur są urządzeniami używanymi przy jednostkowej i małoseryjnej produkcji detali w przemyśle samochodowym, meblarskim, w architekturze czy przy wytwarzaniu narzędzi ogrodowych. Główna matryca gnąca napędzana jest poprzez przekładnię redukcyjną, silnikiem elektrycznym. Urządzenie pracować Może w dwóch trybach: ręcznym oraz półautomatycznym. Nieskomplikowana i wytrzymała konstrukcja zapewnia długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie oraz gwarantu