Przelewy24 - Cormak

Podnośniki towarowe

Podnośniki towarowe CORMAK służą do podnoszenia i transportu ciężkich przedmiotów oraz towarów na różne poziomy. Ich wszechstronne zastosowanie obejmuje magazyny, fabryki, centra dystrybucji, supermarkety i inne miejsca, gdzie skuteczne przenoszenie ładunków na różne kondygnacje jest niezbędne. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Czytaj więcej Ukryj

Podnośniki towarowe

Aktywne filtry

Składany podnośnik towarowy L15 (udźwig 300 kg, podnoszenie 5 m)

netto 8 129,27 zł 7 316,26 zł

brutto 9 999,00 zł 8 999,00 zł

rata już od 275,31 zł

Kompaktowy podnośnik towarowy o dużych kołach, stabilnej podstawie i wytrzymałych widłach umożliwia łatwe manewrowanie i przenoszenie ciężkich ładunków. Posiada trzyelementowy maszt, jego blokadę i zespół wciągarki z hamulcem samozaciskowym, co zapewnia bezpieczeństwo i stabilność. Wykorzystuje się go w branżach takich jak magazynowanie, przemysł, budownictwo, handel detaliczny i logistyka. Jest niezawodnym narzędziem do skutecznego i bezpiecznego przenoszenia przedmiotów na wysokości do pięciu metrów. Solidność, wytrzymałość i efektywność podnośnika towarowego przyczyniają się do zwiększenia produktywności i efektywności w różnych dziedzinach gospodarki.

  • Promocja!

Podnośniki towarowe – bezpieczeństwo i wydajność 

Podnośniki towarowe CORMAK występują w kilku rozmiarach i mają różne udźwigi (np. do 300 kilogramów). Podstawowe elementy podnośnika towarowego obejmują platformę lub ramię, napęd, mechanizm podnoszenia i zabezpieczenia. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas podnoszenia ładunków, podnośniki towarowe są wyposażone w różne zabezpieczenia, takie jak ograniczniki ruchu, systemy hamowania awaryjnego i inne elementy, które chronią zarówno operatora, jak i ładunek.

Podnośnik towarowy ręczny  – w przemyśle i handlu

Podnośniki towarowe sprawdzą się w wielu dziedzinach przemysłu i handlu. Umożliwiają efektywny transport ciężkich przedmiotów na różne poziomy. Są wykorzystywane do załadunku, rozładunku, magazynowania, budownictwa, handlu detalicznego, logistyki i wielu innych zastosowań. Dzięki nim można zwiększyć wydajność pracy, zmniejszyć ryzyko uszkodzenia towarów oraz zminimalizować obciążenie fizyczne dla pracowników zajmujących się załadunkiem i rozładunkiem.

Dlaczego warto wybrać podnośnik towarowy CORMAK?

W naszej ofercie znajdą Państwo np. składany podnośnik towarowy z udźwig 300 kg, i podnoszeniem do 5 m. Nasz bestseller wyróżnia:

  • Kompaktowa konstrukcja – podnośnik o kompaktowej konstrukcji, łatwy w przenoszeniu i składowaniu.

  • Duże koła i stabilna podstawa – podnośnik towarowy wyposażony jest w duże koła i stabilną podstawę, umożliwiające łatwe manewrowanie i przenoszenie ciężkich ładunków.

  • Trzyelementowy maszt – podnośnik posiada trzyelementowy maszt, blokadę i zespół wciągarki z hamulcem samozaciskowym, co zapewnia bezpieczeństwo i stabilność podczas pracy.

  • Wszechstronne zastosowanie – wykorzystuje się go w różnych branżach, takich jak magazynowanie, przemysł, budownictwo, handel detaliczny i logistyka.

Fachowa i kompleksowa obsługa. Serwis pogwarancyjny

W CORMAK kładziemy ogromny nacisk nie tylko na produkcję wysokiej jakości maszyn przemysłowych, ale również na zapewnienie kompleksowej obsługi naszych klientów poprzez profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo naprawy, konserwacji, wymiany części czy też porady technicznej, nasi wysoko wykwalifikowani technicy są gotowi sprostać tym potrzebom. 

Oprócz podnośników towarowych, w naszej ofercie można również znaleźć szeroki wybór innych maszyn przemysłowych. Jako bezpośredni, polski producent maszyn przemysłowych oferujemy również maszyny przemysłowe takie jak np.: