Przelewy24 - Cormak

Przecinarki pionowe do metalu

W CORMAK oferujemy wysokiej jakości zaawansowane urządzenia od przecinania elementów wykonanych ze stali, żeliwa i niezależnych metali. Szukacie Państwo nowoczesnej przecinarki pionowej, która sprawdzi się w Waszym przedsiębiorstwie? Maszyny dostępne w CORMAK charakteryzują się precyzją wykonania i doskonałymi rezultatami cięcia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferowane przez nas przecinarki pionowe mają konsolę sterowniczą umieszczoną na oddzielnym postumencie i doskonałej jakości układ chłodzenia. Wszystkie urządzenia są zgodne z CE, a nad ich prawidłowym działaniem czuwa nasz zespół wykwalifikowanych inżynierów. Prowadzimy szkolenia z obsługi przecinarek pionowych, więc jeśli to Państwa pierwszy zakup, pomożemy w instalacji, uruchomieniu urządzenia oraz przygotujemy Państwa, jak wykorzystać pełen potencjał przecinarki w codziennej pracy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, który pomogą w wyborze przecinarki pionowej dostosowanej do potrzeb i specyfiki działania Państwa firmy.

Czytaj więcej Ukryj

Przecinarki pionowe

Aktywne filtry

Zawiera film instruktażowy

Przecinarka pionowa do metalu CORMAK V-25/33/50

netto 25 900,00 zł

brutto 31 857,00 zł

rata już od 877,13 zł

Półautomatyczna pionowa przecinarka taśmowa do cięcia metali w przemyśle ciężkim, lekkim oraz laboratoriach. Wykorzystywana do cięcia bazowego odlewów żeliwnych i pełnych bloków materiałowych jak i blach np w postaci pakietów. Intuicyjny panel sterujący pozwala w łatwy sposób skutecznie sterować maszyną.

Przecinarka pionowa do metalu CORMAK V-50/70/300

netto 65 000,00 zł

brutto 79 950,00 zł

rata już od 2 201,29 zł

Pionowa przecinarka taśmowa z dużym stołem automatycznym skonstruowana pod cięcie nietypowych nieusystematyzowanych materiałów np dużych arkuszy blach.