Przelewy24 - Cormak

Ostrzarki

Kiedy narzędzia stosowane do obróbki drewna zostaną wyeksploatowane możemy je poddać procesowi ostrzenia, aby nadal zapewniały najwyższą jakość efektów wykonywanych prac. W naszej ofercie dostępne są szlifierki do wierteł spiralnych, ostrzałki do pił tarczowych, szlifierko-ostrzałki do noży strugarskich, wierteł, dłut, frezów. Każda z oferowanych ostrzałek zapewnia prostą i precyzyjną pracę, nie wymagając od użytkownika zaawansowanych umiejętności.

Ostrzarki

Szlifierka-ostrzarka do noży strugarskich CORMAK TS-630

Szlifierka-ostrzarka do noży strugarskich CORMAK TS-630 - Cormak TS 630

Szlifierka-ostrzarka do noży strugarskich CORMAK TS-630

netto 1 543,90 zł

brutto 1 899,00 zł

Uniwersalna ostrzarka, szlifierka, do noży strugarskich. Charakteryzuje ją masywna i stabilna konstrukcja oraz proste rozwiązania techniczne. Posiada duże możliwości ostrzenia narzędzi w zależności od zastosowania. Długość noża do 650 mm. Dodatkowo wyposażona w układ chłodzenia oraz możliwość ustawienia noży pod dowolnym kątem.

Szlifierka-ostrzarka do noży strugarskich CORMAK TS-6120 - nowy model

Szlifierka-ostrzarka do...

Szlifierka-ostrzarka do noży strugarskich CORMAK TS-6120 - nowy model

netto 1 462,60 zł

brutto 1 799,00 zł

Uniwersalna ostrzarka, szlifierka, do noży strugarskich, dłut, wierteł itp. Charakteryzuje ją masywna i stabilna konstrukcja oraz proste rozwiązania techniczne. Posiada duże możliwości ostrzenia narzędzi w zależności od zastosowania. Dodatkowo wyposażona w układ chłodzenia oraz możliwość ustawienia noży pod dowolnym kątem. NOWY MODEL UMOŻLIWIA OSTRZENIE NOŻY O GRUBOŚCI do 20 mm!

Ostrzarka do pił tarczowych JMY-870

Ostrzarka do pił tarczowych JMY-870 - Ostrzarka do pił tarczowych

Ostrzarka do pił tarczowych JMY-870

netto 478,86 zł

brutto 589,00 zł

Ostrzarka pił tarczowych CORMAK dzięki zastosowaniu odchylanej jednostki silnika lub uchwytu piły ma możliwość ostrzenia różnych rodzajów pił. Seryjnie wyposażone w diamentową ściernicę o średnicy 125 mm nadaje się do ostrzenia pił o wielkości od 80 mm do 700 mm.