Przelewy24 - Cormak

Ostrzarki

Kiedy narzędzia stosowane do obróbki drewna zostaną wyeksploatowane możemy je poddać procesowi ostrzenia, aby nadal zapewniały najwyższą jakość efektów wykonywanych prac. W naszej ofercie dostępne są szlifierki do wierteł spiralnych, ostrzałki do pił tarczowych, szlifierko-ostrzałki do noży strugarskich, wierteł, dłut, frezów. Każda z oferowanych ostrzałek zapewnia prostą i precyzyjną pracę, nie wymagając od użytkownika zaawansowanych umiejętności.

Ostrzarki

Szlifierka-ostrzarka do noży strugarskich

Szlifierka-ostrzarka do noży strugarskich - Szlifierka-ostrzarka do noży strugarskich

Szlifierka-ostrzarka do noży strugarskich

netto 1 381,30 zł

brutto 1 381,30 zł

Uniwersalna ostrzarka, szlifierka, do noży strugarskich, dłut, wierteł itp. Charakteryzuje ją masywna i stabilna konstrukcja oraz proste rozwiązania techniczne. Posiada duże możliwości ostrzenia narzędzi w zależności od zastosowania. Długość noża do 650 mm. Dodatkowo wyposażona w układ chłodzenia oraz możliwość ustawienia noży pod dowolnym kątem.

Ostrzarka do pił tarczowych

Ostrzarka do pił tarczowych - Ostrzarka do pił tarczowych

Ostrzarka do pił tarczowych

netto 527,64 zł

brutto 527,64 zł

Ostrzarka pił tarczowych CORMAK dzięki zastosowaniu odchylanej jednostki silnika lub uchwytu piły ma możliwość ostrzenia różnych rodzajów pił. Seryjnie wyposażone w diamentową ściernicę o średnicy 125 mm nadaje się do ostrzenia pił o wielkości od 80 mm do 700 mm.