Przelewy24 - Cormak

Wyposażenie opcjonalne

Decydując się na współpracę z CORMAK, możecie Państwo być pewni obsługi na najwyższym poziomie. Oferujemy doskonałej jakości profesjonalne urządzenia i akcesoria niezbędne w codziennej pracy oraz fachową pomoc w ich doborze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wyposażenie opcjonalne. Oleje emulgujące powinny być regularnie stosowane, ponieważ korzystnie wpływają na gładkość obrabianej powierzchni i chronią narzędzia przed zużyciem. Użytkowanie oleju powoduje zmniejszenie oporów tarcia i usuwa wióry powstające w czasie całego procesu. W CORMAK znajdziecie Państwo również rolki stalowe i podajniki rolkowe, które usprawnią codzienną pracę z przecinarką. Od dnia zakupu obejmie Państwa opieką nasz dział serwisu składających się z inżynierów, który mają odpowiednią wiedzę i przeszkolenie w zakresie konserwacji i obsługi wszystkich naszych maszyn. Zapraszamy do skorzystania z oferty na wyposażenie opcjonalne do przecinarek – nasi doradcy pomogą Państwu wybrać najlepsze produkty, które przydadzą się w codziennej pracy z urządzeniem.

Wyposażenie opcjonalne

Tensometr zegarowy

Tensometr zegarowy

Tensometr zegarowy

netto 486,99 zł

brutto 599,00 zł

rata już od 16,49 zł

Uniwersalny tensometr przeznaczony do taśm o szerokościach 6-67 mm i grubości taśm w zakresie 0,65-1,6 mm. Skala przyrządu pozwala na pomiar zarówno pił do metalu, jak i do drewna. Ponadto umożliwia pomiar na taśmie nie naciągniętej oraz naprężonej.

Magnetyczny zbieracz wiórów i opiłków stalowych ZW580

Zawiera film instruktażowy
Magnetyczny zbieracz wiórów...

Magnetyczny zbieracz wiórów i opiłków stalowych ZW580

netto 145,53 zł

brutto 179,00 zł

rata już od 4,93 zł

Magnetyczny zbieracz wiórów przeznaczony do warsztatów i stanowisk pracy, w których stosowana jest obróbka skrawaniem. Szybko i dokładnie oczyszcza miejsce pracy z wiórów i opiłków metalowych. Charakteryzuje się prostą obsługą: wystarczy wsunąć tłok, aby wszystkie zebrane opiłki trafiły do pojemnika.

1 Review(s) 

Podajnik rolkowy V

Podajnik rolkowy V - Podajnik rolkowy V

Podajnik rolkowy V

netto 283,74 zł

brutto 349,00 zł

rata już od 9,61 zł

Podajnik rolkowy idealny do podawania i odbierania wałków, rur i profili okrągłych.

Podajnik rolkowy 2m

Podajnik rolkowy 2m

Podajnik rolkowy 2m

netto 1 056,10 zł

brutto 1 299,00 zł

rata już od 35,77 zł

Podajnik rolkowy ze zmienną regulacją wysokości. Podajnik wyposażony w wytrzymałe stalowe łożyskowane rolki.