Przelewy24 - Cormak

Szlifierki taśmowe do metalu

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, by wyposażyć swój warsztat. Szczególnie pomocna może być szlifierka taśmowa, która ma wiele zastosowań. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w takie urządzenia i przekonaj się, w jak wielu okolicznościach mogą być przydatne.

Czytaj więcej Ukryj

Szlifierki taśmowe

Szlifierka taśmowa do metalu CORMAK STU50

netto 1 160,00 zł

brutto 1 426,80 zł

rata już od 39,28 zł

NOWOŚĆ NA RYNKU! Uniwersalna szlifierka taśmowa z bogatym wyposażeniem standardowym oraz możliwością pracy w pionie i poziomie. łatwa i szybka wymiana pasa szlifierskiego łatwe i szybkie ustawianie kąta szlifowania szybka zmiana położenia głowicy w zakresie pion-poziom,

Szlifierka taśmowa do metalu CORMAK SM100 z podstawą - 2 biegi

netto 1 787,80 zł 1 747,15 zł

brutto 2 199,00 zł 2 149,00 zł

rata już od 60,55 zł

Uniwersalna szlifierka do metalu w zestawie z podstawą. Posiada dwie prędkości taśmy 9,5/19 m/s. Charakteryzuje się stabilną i sprawdzoną konstrukcją oraz wygodne użytkowanie. Wymiary taśmy szlifierskiej 100 x 1220 mm.

  • Promocja!

Szlifierka taśmowa do metalu CORMAK SM75

netto 2 999,19 zł 2 673,98 zł

brutto 3 689,00 zł 3 289,00 zł

rata już od 101,57 zł

Uniwersalna szlifierka taśmowa do szlifowania zgrubnego i polerowania metalu. Nadająca się do różnych kształtów i materiałów. Szlifierka seryjnie wyposażona jest również króciec ssący do odciągu. Rozmiar taśmy szlifierskiej to 75 x 2000 mm, mocny silnik 3 kW. Model SM 75 dodatkowo wyposażony w 2 prędkości taśmy 14,5 i 29 m/s  W zestawie 2 koła gumowane zapewniające brak poślizgu taśmy szlifującej.

2 Review(s) 
  • Promocja!

Szlifierka taśmowa do metalu CORMAK SM150

netto 2 999,19 zł

brutto 3 689,00 zł

rata już od 101,57 zł

Uniwersalna szlifierka taśmowa do szlifowania zgrubnego i polerowania metalu. Nadająca się do różnych kształtów i materiałów. Szlifierka seryjnie wyposażona jest również króciec ssący do odciągu. Rozmiar taśmy szlifierskiej to 150 x 2000 mm, mocny silnik 2,8 kW. Model SM 150 dodatkowo wyposażony w 2 prędkości taśmy 14,5 i 29 m/sec.  W zestawie 2 koła gumowane zapewniające brak poślizgu taśmy szlifującej.

Szlifierka taśmowa do metalu CORMAK MS2000

netto 4 917,89 zł

brutto 6 049,00 zł

rata już od 166,55 zł

Szlifierka posiada bardzo duże możliwości pracy. Materiał można szlifować zarówno z przodu jak i z tyłu maszyny. Posiada dwie prędkości taśmy 15/30 m/s oraz system mocujący ze stabilnymi szczękami pryzmatycznymi do rur, materiałów płaskich i czworokątnych. Wymiar taśmy szlifierskiej 100 x 2000 mm, silnik 3,3 kW.

1 Review(s) 

Mobilna szlifierka taśmowa do metalu CORMAK PSM75

netto 2 926,02 zł

brutto 3 599,00 zł

rata już od 99,09 zł

Uniwersalna mobilna szlifierka taśmowa przeznaczona do szlifowania/polerowania elementów, których transport może być niemożliwy ze względów na gabaryty lub wagę.

Mobilna szlifierka taśmowa do metalu CORMAK PSM150

netto 3 251,22 zł

brutto 3 999,00 zł

rata już od 110,11 zł

Uniwersalna mobilna szlifierka taśmowa przeznaczona do szlifowania/polerowania elementów, których transport może być niemożliwy ze względów na gabaryty lub wagę.

Mobilna szlifierka taśmowa do metalu CORMAK S75F

netto 3 657,72 zł

brutto 4 499,00 zł

rata już od 123,87 zł

Uniwersalna mobilna szlifierka taśmowa przeznaczona do szlifowania/polerowania elementów, których transport może być niemożliwy ze względów na gabaryty lub wagę.

Szlifierka taśmowa z odciągiem do metalu CORMAK SAH75

netto 3 495,12 zł

brutto 4 299,00 zł

rata już od 118,37 zł

Profesjonalna szlifierka taśmowa Cormak SAH75 do szlifowania zgrubnego i polerowania metalu. Nadająca się do różnych kształtów i materiałów. Rozmiar taśmy szlifierskiej to 75 x 2000 mm oraz mocny silnik 4 kW wpływają na uniwersalizm jej zastosowań.

Szliferka taśmowa do metalu CORMAK MS150

netto 8 047,97 zł

brutto 9 899,00 zł

rata już od 272,55 zł

Wielofunkcyjna szlifierka do końcówek rur przeznaczona do formowania precyzyjnych połączeń rurowych.

Szlifierka taśmowa – do czego służy?

Szlifierki taśmowe to wydajne urządzenia, bez których trudno wyobrazić sobie działanie warsztatu. Narzędzia te używane są przede wszystkim do obróbki powierzchni materiałów poprzez ścieranie za pomocą obracającej się taśmy ściernej. Taśmę wykonuje się ze ściernych materiałów, takich jak tlenek glinu lub korund, umieszczona na ramie lub rolce, która obraca się wokół dwóch bębnów. Szlifierki taśmowe są wykorzystywane w różnych branżach, ze względu na swoją wszechstronność i możliwość obróbki różnych materiałów. Wiele zależy jednak od rodzaju urządzenia, które postanowimy kupić.

Szlifierka taśmowa będzie idealna do przygotowania powierzchni. Urządzenia te są często używane do przygotowywania powierzchni przed malowaniem, lakierowaniem lub nakładaniem powłok ochronnych. Mogą być stosowane do usuwania rdzy, farby, lakieru oraz innych zanieczyszczeń z powierzchni metalowych, drewnianych czy plastikowych. Szlifierka taśmowa może być z kolei używana w stolarstwie i meblarstwie. Przydają się do wygładzania, wyrównywania oraz kształtowania drewnianych elementów, jak również usuwania nierówności, zaokrągleń krawędzi, wycinania kształtów oraz do wykończenia powierzchni.

Szczególnie popularna jest szlifierka taśmowa do metalu. W przemyśle metalowym wykorzystuje się je do szlifowania, wyrównywania oraz obróbki detali metalowych. Szlifierki taśmowe do metalu mogą być także stosowane do usuwania nadmiaru materiału, wygładzania spawów, przygotowania powierzchni przed spawaniem lub malowaniem oraz do obróbki precyzyjnych części. Podobne zastosowanie znajdą również w przemyśle motoryzacyjnym. Szlifierki taśmowe są tam stosowane do obróbki elementów karoserii, elementów wnętrza samochodu oraz innych komponentów metalowych i plastikowych. Mogą być używane do usuwania rys, wyrównywania powierzchni oraz do przygotowania elementów do lakierowania lub malowania.

Szlifierki z najwyższej półki – tylko w Cormak

Szlifierki taśmowe Cormak to nowoczesne urządzenia, które pozwalają na sprawną obróbkę dużych różnego rodzaju elementów. Nasze maszyny bazują na wysokiej klasy podzespołach sprawdzonych dostawców. To zapewnia ich niezawodne działanie oraz dużą precyzję pracy. Szlifierki taśmowe sprawdzają się w różnego rodzaju warsztatach, przemyśle oraz rzemiośle. Oferowane maszyny gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas pracy. To wyraźnie poprawia komfort i przekłada się na jakość realizowanych zadań. Szlifierki taśmowe Cormak charakteryzują się bogatym wyposażeniem oraz możliwością pracy w pionie i poziomie. Oferujemy duży zakres modeli, co pozwala dopasować maszynę do potrzeb konkretnego zakładu.

Zastanawiasz się nad wyborem najlepszej szlifierki? Sprawdź szczegółową specyfikację techniczną, aby poznać wszystkie funkcje oraz parametry pracy urządzenia. Możesz także poprosić o wsparcie naszych specjalistów. Pomogą Ci w dokonaniu optymalnego wyboru. Nasze szlifierki taśmowe sprawdzają się podczas obróbki różnych kształtów i materiałów. To czyni z nich bardzo uniwersalne narzędzia pracy. Każda maszyna jest wyposażona w silnik o dużej mocy, który zapewnia doskonałą jakość szlifowania. Króćce odciągowe umożliwiające podłączenie systemu odsysania pyłu pozwalają pracować w czystych i zdrowych warunkach. Stabilność konstrukcji niweluje wibracje i zapewnia maksymalny komfort dla operatora.

Sprawdź nowoczesne i wydajne szlifierki taśmowe Cormak. Wybierz urządzenie najlepiej dopasowane do specyfiki pracy w Twoim zakładzie. Zapraszamy do współpracy — gwarantujemy profesjonalne doradztwo, doskonały serwis i niskie ceny. Cormak to lider na rynku maszyn do obróbki metalu. Nasza oferta jest na tyle rozbudowana, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie! Jako producent maszyn przemysłowych, proponujemy także korzystne ceny. Sprawdź również takie produkty, jak: