Przelewy24 - Cormak

Suwnice bramowe

Podnośniki towarowe CORMAK służą do podnoszenia i transportu ciężkich przedmiotów oraz towarów na różne poziomy. Ich wszechstronne zastosowanie obejmuje magazyny, fabryki, centra dystrybucji, supermarkety i inne miejsca, gdzie skuteczne przenoszenie ładunków na różne kondygnacje jest niezbędne. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Czytaj więcej Ukryj

Suwnice bramowe

Aktywne filtry

Suwnica bramowa 1 tona PK1
DOSTĘPNY OD RĘKI NA MAGAZYNIE

Suwnica bramowa 1 tona PK1

netto 2 234,96 zł

brutto 2 749,00 zł

rata już od 75,69 zł

Suwnica o udźwigu do 1 tony to wszechstronne urządzenie do rozładunku, załadunku i prac magazynowych. Suwnica jest doskonałym narzędziem do napraw, montaży i prac w halach, warsztatach oraz magazynach na poziomych i płaskich podłogach.

Suwnica bramowa 1,8 tony PK1.8

netto 2 600,81 zł

brutto 3 199,00 zł

rata już od 88,08 zł

Suwnica przeznaczona do rozładunku oraz załadunku, napraw, prac magazynowych, montażu itp. w halach czy też warsztatach na poziomych i płaskich podłogach.

Suwnica bramowa 2 tony PK2
DOSTĘPNY OD RĘKI NA MAGAZYNIE

Suwnica bramowa 2 tony PK2

netto 3 088,62 zł

brutto 3 799,00 zł

rata już od 104,60 zł

Suwnica bramowa 2 tony Cormak to wysokiej jakości maszyna do przemieszczania ciężkich ładunków w halach przemysłowych.  Suwnica jest łatwa w obsłudze, a jej wydajność sprawia, że znajduje ona zastosowanie w wielu branżach przemysłowych, takich jak budownictwo, metalurgia czy przemysł chemiczny. Korzystając z suwnicy bramowej, można przeprowadzać prace magazynowe, montażowe, załadunkowe i rozładunkowe, a także naprawy. Posiada ona wiele zalet, tj. niezawodność, precyzja, wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo i łatwość w obsłudze, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują solidnej i wydajnej maszyny do przemieszczania ciężkich ładunków. Suwnica wyposażona w wózek jezdny.

Podnośniki towarowe – bezpieczeństwo i wydajność 

Podnośniki towarowe CORMAK występują w kilku rozmiarach i mają różne udźwigi (np. do 300 kilogramów). Podstawowe elementy podnośnika towarowego obejmują platformę lub ramię, napęd, mechanizm podnoszenia i zabezpieczenia. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas podnoszenia ładunków, podnośniki towarowe są wyposażone w różne zabezpieczenia, takie jak ograniczniki ruchu, systemy hamowania awaryjnego i inne elementy, które chronią zarówno operatora, jak i ładunek.

Podnośnik towarowy ręczny  – w przemyśle i handlu

Podnośniki towarowe sprawdzą się w wielu dziedzinach przemysłu i handlu. Umożliwiają efektywny transport ciężkich przedmiotów na różne poziomy. Są wykorzystywane do załadunku, rozładunku, magazynowania, budownictwa, handlu detalicznego, logistyki i wielu innych zastosowań. Dzięki nim można zwiększyć wydajność pracy, zmniejszyć ryzyko uszkodzenia towarów oraz zminimalizować obciążenie fizyczne dla pracowników zajmujących się załadunkiem i rozładunkiem.

Dlaczego warto wybrać podnośnik towarowy CORMAK?

W naszej ofercie znajdą Państwo np. składany podnośnik towarowy z udźwig 300 kg, i podnoszeniem do 5 m. Nasz bestseller wyróżnia:

  • Kompaktowa konstrukcja – podnośnik o kompaktowej konstrukcji, łatwy w przenoszeniu i składowaniu.

  • Duże koła i stabilna podstawa – podnośnik towarowy wyposażony jest w duże koła i stabilną podstawę, umożliwiające łatwe manewrowanie i przenoszenie ciężkich ładunków.

  • Trzyelementowy maszt – podnośnik posiada trzyelementowy maszt, blokadę i zespół wciągarki z hamulcem samozaciskowym, co zapewnia bezpieczeństwo i stabilność podczas pracy.

  • Wszechstronne zastosowanie – wykorzystuje się go w różnych branżach, takich jak magazynowanie, przemysł, budownictwo, handel detaliczny i logistyka.

Fachowa i kompleksowa obsługa. Serwis pogwarancyjny

W CORMAK kładziemy ogromny nacisk nie tylko na produkcję wysokiej jakości maszyn przemysłowych, ale również na zapewnienie kompleksowej obsługi naszych klientów poprzez profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo naprawy, konserwacji, wymiany części czy też porady technicznej, nasi wysoko wykwalifikowani technicy są gotowi sprostać tym potrzebom. 

Oprócz podnośników towarowych, w naszej ofercie można również znaleźć szeroki wybór innych maszyn przemysłowych. Jako bezpośredni, polski producent maszyn przemysłowych oferujemy również maszyny przemysłowe takie jak np.: