Przelewy24 - Cormak

Zaginarki do blach

Zaginarki do blach to urządzenia, które ułatwiają prace związane z kształtowaniem arkuszy blachy. To idealne rozwiązanie dla firm dekarskich i budowlanych. Produkowane przez nas urządzenia gwarantują niezwykłą precyzję działania. Korzystamy z podzespołów od najlepszych dostawców. Szczegółowa specyfikacja techniczna każdego urządzenia ułatwia wybór optymalnych rozwiązań. Zaginarki do blachy wyróżniają się łatwością użytkowania oraz wyjątkowo długą żywotnością. Maszyny pozwalają na wykonywanie gięć w różnych kierunkach. Jednocześnie zapewniają wysoką jakość produktu końcowego.

Zaginarki do blachy z wysokogatunkowej stali

Zaginarki do blach oferowane przez naszą firmę to gotowe stanowiska wykonane z wysokogatunkowej stali. Odpowiednie do zaginania dużych arkuszy blach, jak również małych detali. Wśród naszych produktów znajdziesz zaginarki do blach o sprawdzonej, prostej konstrukcji z wymiennymi segmentami wykonanymi z odlewów żeliwnych, jak również zaginarki o segmentowej konstrukcji z długimi dźwigniami, z przeciwciężarem dla zminimalizowania siły potrzebnej do wykonania gięcia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wysokiej jakości zaginarek do blach firmy Cormak.

Zapewniamy wsparcie na etapie wyboru zaginarki. Ponadto proponujemy opiekę posprzedażową, serwis oraz szkolenia z obsługi maszyn do obróbki blachy.

Wybierz sprawdzone zaginarki do blachy. Zadbaj o najwyższy standard i efektywność codziennej pracy.

Zaginarki do blach

Zaginarka do blachy 1220 X 2,5 mm

netto 7 878,05 zł

brutto 9 690,00 zł

rata już od 266,80 zł

Zaginarka posiada wymienialne segmenty. Prosta konstrukcja zaginarki zapewnia duży komfort obsługi.

1 Review(s) 
Zawiera film instruktażowy

Zaginarka do blachy PBB 1270 X 2,0 mm

netto 7 032,52 zł

brutto 8 650,00 zł

rata już od 238,16 zł

Zaginarka posiada wymienialne segmenty. Prosta konstrukcja zaginarki zapewnia duży komfort obsługi.

1 Review(s) 

Zaginarka do blachy 2040 X 2,5 mm

netto 18 504,07 zł

brutto 22 760,00 zł

rata już od 626,66 zł

Segmentowa zaginarka o dużej sztywności oraz wytrzymałości stalowej konstrukcji.