Liczba towarów:
0
Netto: 0.00 zł
Brutto 0.00 zł

Koszyk jest pusty!
obróbka metalu technologie CNC waterjet lasery obróbka drewna obróbka blachy kompresory i sprężarki urządzenia transportowe maktek
maktek

URZĄDZENIA DO OBRÓBKI METALU

Szlifierki tarczowe i polerki

Sortuj

Układ wyświetlania

            

Szlifierko – polerki stołowe, to dość popularne elektronarzędzia, które posiadają wszechstronne zastosowanie. Służą zarówno do cięcia, szlifowania, jak i również polerowania oraz czyszczenia każdego typu materiału. To co, charakteryzuje urządzenia, to prostota działania i nieskomplikowana obsługa. Dlatego są przydatne, nie tylko w profesjonalnym zakładzie przemysłowym, ale również w warsztacie amatora – majsterkowicza.

Stacjonarne szlifierko – polerki doskonale się sprawdzają w warsztatach mechanicznych i ślusarskich. Zapewniają odpowiedni efekt obrabianego materiału. Wykorzystywane są m.in. do ostrzenia twardych materiałów, tj. wierteł, dłut, noży do kosiarek i wiele innych narzędzi. Świetnie się sprawdzają podczas szlifowania, polerowania oraz czyszczenia metalu, a nawet we wstępnej obróbce drewna.

Najbardziej praktycznymi modelami są urządzenia dwutarczowe, gdzie można zamontować dwie różne tarcze w zależności od obróbki materiału. Podczas wyboru modelu szlifierki warto zwrócić uwagę na parametry urządzenia, tj. moc, prędkość obrotowa, czy wielkość używanych tarcz.

  Szlifierka-polerka CORMAK SP250

  Szlifierka-polerka CORMAK SP250

  879.01 PLN brutto

  714.64 PLN netto

  Szlifierko polerka przeznaczona do wykończenia powierzchni elementów metalowych. Urządzenie idealnie sprawdza się przy gratowaniu i polerowaniu na wysoki połysk.

  Szlifierka-polerka CORMAK SP250

  Szlifierka stołowa dwutarczowa M3030

  Szlifierka stołowa dwutarczowa M3030

  2299.01 PLN brutto

  1869.11 PLN netto

  Przemysłowa szlifierka stołowa wyposażona w dwie tarcze o średnicy 300 mm. Stabilna i sztywna konstrukcja zapewnia cichą i wolną od wibracji pracę.

  Szlifierka stołowa dwutarczowa M3030

   www.cormak.pl