Liczba towarów:
0
Netto: 0.00 zł
Brutto 0.00 zł

Koszyk jest pusty!
obróbka metalu technologie CNC obróbka drewna obróbka blachy kompresory i sprężarki urządzenia transportowe maktek

Новости

Новости от нашей компании

Pakiet BASIC


Podstawowy zestaw narzędzi do przeprowadzania gruntownych szkoleń uczniów i praktykantów, chcących poznać podstawy programowania i obsługi maszyn CNC. Maszyny wyposażone są w streownik SIEMENS SINUMERIK 808D. W skład pakietu wchodzi oprogramownia na PC.Pakiet MEDIUM


Podstawowy zestaw narzędzi do przeprowadzania gruntownych szkoleń uczniów i praktykantów, chcących poznać podstawy programowania i obsługi maszyn CNC. Maszyny wyposażone są w streownik SIEMENS SINUMERIK 808D. W skład pakietu wchodzi oprogramownia na PC.


Токарный станок с ЧПУ CORMAK 320x500/1000

Токарный станок с ЧПУ CORMAK 320x500/1000

42900.00 PLN

Токарные станки с ЧПУ с полоской станиной серии CK характеризуются большой производительностью при серийном производстве. Эти устройства находят также применение в производстве мелкосерийном и единичном.

Токарный станок с ЧПУ CORMAK 320x500/1000

Pakiet PREMIUM


W skład zestawu wchodzą produkcyjne maszyny uzbrojone w wysokiej klasy sterowanie SIEMENS 828D, oprogramowanie na 18 stanowisk oraz 1 dniowe szkolenie dla nauczyciela.


STEROWANIE SINUMERIK 808D


SINUMERIK 808D ma formę pojedynczego, kompaktowego panelu, dzięki czemu liczba niezbędnych połączeń oraz interfejsów została zredukowana do minimum. Wszystkie komponenty systemu zostały wykonane z zachowaniem surowych wymagań i norm jakości, dzięki czemu uzyskano wysoki stopień ochrony (IP65 od strony czoła panelu) i możliwość eksploatacji nawet w nieprzyjaznym środowisku. Sterowanie 808D charakteryzuje się dużą wygodą i prostotą obsługi. Jest ono wyposażone w klawiaturę o konfiguracji dedykowanej do operacji technologicznych, z przyciskami mechanicznymi (gwarantującymi maksymalną wygodę przy wprowadzaniu danych), przyciskami funkcyjnymi o konstrukcji membranowej oraz z przyciskami programowymi.
 

STEROWANIE SINUMERIK 828D


SINUMERIK 828D to nowoczesne, kompaktowe sterowanie CNC, przeznaczone dla wymagających maszyn frezarskich i tokarskich, stosowanych w aplikacjach warsztatowych. SINUMERIK 828D łączy w sobie CNC, PLC, sterowanie osiami oraz innowacyjny interfejs użytkownika. Wszystko to zostało zaimplementowane w kompaktowej obudowie, w wersji pionowej lub poziomej. Dzięki zaawansowanym funkcjom CNC, SINUMERIK 828D wyznacza nowe standardy w kompaktowej klasie sterowań numerycznych, zaś dzięki rozbudowanemu, technologicznemu pakietowi oprogramowania CNC jest optymalny dla globalnego rynku użytkowników.

www.cormak.pl