Przelewy24 - Cormak

Akcesoria spawalnicze

Stoły spawalnicze z obrotowymi głowicami, przeznaczone do spawania elektrodowego, MIG, MIG-MAG i plazmowego oraz do cięcia plazmowego.

Akcesoria spawalnicze

Stół spawalniczy pozycjoner CORMAK WP350

Stół spawalniczy pozycjoner...

Stół spawalniczy pozycjoner CORMAK WP350

netto 3 617,07 zł

brutto 4 449,00 zł

Solidny stół spawalniczy o udźwigu do 350 kg. Do najważniejszych cech pozycjonera należy: obracana głowica poprzez silnik elektryczny, wyposażony w inwerter, funkcja pochyłu głowicy do 90°. Wygodna obsługa dzięki sterownikowi nożnemu. Stół posiada punkt podłączenia masy spawalniczej, co pozwala na ciągłą pracę bez konieczności przełączania masy przy każdym obrocie stołu. Standardowy rozstaw rowków w stole pozwala na montaż każdego dostępnego imadła na rynku.

Stół spawalniczy pozycjoner CORMAK WP500

Stół spawalniczy pozycjoner...

Stół spawalniczy pozycjoner CORMAK WP500

netto 7 966,67 zł

brutto 9 799,00 zł

Solidny stół spawalniczy o udźwigu do 500 kg. Do najważniejszych cech pozycjonera należy: obracana głowica poprzez silnik elektryczny, wyposażony w inwerter, funkcja pochyłu głowicy do 90°. Wygodna obsługa dzięki sterownikowi nożnemu. Stół posiada punkt podłączenia masy spawalniczej, co pozwala na ciągłą pracę bez konieczności przełączania masy przy każdym obrocie stołu. Standardowy rozstaw rowków w stole pozwala na montaż każdego dostępnego imadła na rynku.