Przelewy24 - Cormak

Wiertarko-gwinciarki CNC

Wiertarko – gwinciarki, są to jedne z pośród maszyn CNC stosowanych do obróbki materiału. Ich wszechstronność oraz zawansowanie technologiczne pozwala na dokładne wiercenie oraz gwintowanie profili, kształtowników, rur, płaskowników, blach, kołnierzy, itp. Główną zaletą jest dokładność obrabianego materiału. Posiadają szerokie zastosowanie w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych oraz warsztatach, przy obróbce narzędzi, różnych przyrządów, czy detali maszyn.

Za ich pomocą operator może uzyskać precyzyjny gwint. Praca przy użyciu tego typu obrabiarek CNC jest szybka i bezproblemowa, a jakość obrabianego materiału jest bardzo wysoka. Maszyny zapewniają obróbkę materiału przy największej wydajności.

Ich praca oparta jest o system sterowania CNC oparty o oprogramowanie CAD/CAM. Innowacyjność i zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że obrabiarki mają wielkie zastosowanie zarówno w produkcji masowej, jak i jednostkowej.

Maszyny są jednymi z najnowocześniejszych urządzeń na rynku. Charakteryzuje je elektroniczne wyposażenie, wysoce rozbudowane funkcje oraz szeroki profil działania.

Wiertarko-gwinciarki CNC