Przelewy24 - Cormak

Wiertarki

Dostępne w naszej ofercie wiertarki to funkcjonalne i solidne urządzenia wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwalają na precyzyjną i wydajną pracę. Oferujemy wiertarki poziomowe, które dzięki swojej konstrukcji zapewniają prostą obsługę stołu roboczego. Polecamy także wiertarki wielowrzecionowe, umożliwiające precyzyjne wiercenie wielu otworów jednocześnie. Ostatnią grupą oferowanych produktów w tej kategorii są maszyny do nawiercania i osadzania okuć, które przeznaczone są do obróbki płyt. Każda z naszych maszyn łączy w sobie wysoką funkcjonalność, bezpieczeństwo, jakość pracy i jest dostępna w dogodnej cenie.

Wiertarki

Wiertarka pozioma CORMAK PBM290

Wiertarka pozioma CORMAK PBM290 - Wiertarka pozioma CORMAK PBM290

Wiertarka pozioma CORMAK PBM290

netto 2 438,21 zł

brutto 2 999,00 zł

Wiertarka pozioma CORMAK PBM290 jest profesjonalnym urządzeniem przeznaczonym do wydajnej obróbki drewna. Maszyna posiada zaawansowane rozwiązania gwarantujące doskonałą jakość obrabianych detali.

Wiertarka do zawiasów CORMAK BH35P

Wiertarka do zawiasów...

Wiertarka do zawiasów CORMAK BH35P

netto 2 397,56 zł

brutto 2 949,00 zł

Lekka zwarta konstrukcja urządzenia pozwala na zabranie wiertarki na miejsce montażu ze sobą. Wiertarka charakteryzuje się szybkością oraz precyzją działania.  Pneumatyczny posuw wiercenia zapewnia wygodna prace i możliwość operowania materiału obrabianego dwiema rękoma. Kompaktowa konstrukcja nadaję się również do zastosowań mobilnych. Model ten dodatkowo został wyposażony w pneumatyczny układ posuwu wiercenia oraz docisku.  Standardowo wyposażona w głowicę do otworów BLUM