Liczba towarów:
0
Netto: 0.00 zł
Brutto 0.00 zł

Koszyk jest pusty!
obróbka metalu technologie CNC obróbka drewna obróbka blachy kompresory i sprężarki urządzenia transportowe maktek
maktek

KOMPRESORY I SPRĘŻARKI

Piaskarki kabinowe

Sortuj

Układ wyświetlania

            

  Piaskarka kabinowa 220 L

  Piaskarka kabinowa 220 L

  948.00 PLN brutto

  770.73 PLN netto

  Piaskarka podłączona pod kompresor to idealne rozwiązanie na szybkie, dokładne i efektywne czyszczenie różnego rodzaju powierzchni, np. usuwanie rdzy, farb, osadów z powierzchni metalowych , jak: części motoryzacyjne, silniki, armatura, obudowy, koła, felgi, zawiasy, itp. Jako ścierniwo można wykorzystać mi.in.: piasek z tworzywa sztucznego, korund, kwarc, szkiełko, etc. Piaskarka jaką proponujemy jest bardzo dobrze wyposażona i przygotowana do pracy.

  Piaskarka kabinowa 220 L

  Piaskarka kabinowa 350 L

  Piaskarka kabinowa 350 L

  2190.00 PLN brutto

  1780.49 PLN netto

  Proponujemy Państwu fabrycznie nowe urządzenie, komorę do piaskowania o pojemności 350 litrów. Piaskarka jest w pełni kompletna i przygotowana od razu do pracy. Wyposażona została w sprawdzony system sterowania, solidną i dużą kabinę z obustronnie otwieranymi drzwiami, pistolet do piaskowania, cztery dysze ceramiczne, wysokojakościowe rękawice robocze, oświetlenie przestrzeni roboczej, duże okno - wizjer (bez martwego pola). Polecane urządzenie zapewnia oprócz kompaktowej budowy oraz dużej i pojemnej przestrzeni roboczej, łatwość obsługi, niezawodność oraz bezpieczeństwo pracy.

  Piaskarka kabinowa 350 L

  Piaskarka kabinowa 420 L

  Piaskarka kabinowa 420 L

  2890.00 PLN brutto

  2349.59 PLN netto

  Proponujemy Państwu fabrycznie nowe urządzenie, komorę do piaskowania o pojemności 420 litrów. Piaskarka jest w pełni kompletna i przygotowana od razu do pracy. Wyposażona została w sprawdzony system sterowania, solidną i dużą kabinę z obustronnie otwieranymi drzwiami, pistolet do piaskowania, cztery dysze ceramiczne, wysokojakościowe rękawice robocze, oświetlenie przestrzeni roboczej, duże okno - wizjer (bez martwego pola). Polecane urządzenie zapewnia oprócz kompaktowej budowy oraz dużej i pojemnej przestrzeni roboczej, łatwość obsługi, niezawodność oraz bezpieczeństwo pracy.

  Piaskarka kabinowa 420 L

  Odciąg cyklonowy DC09

  Odciąg cyklonowy DC09

  1790.01 PLN brutto

  1455.29 PLN netto

  Odciąg przeznaczony do piaskarek kabinowych. Stanowi pomocne wyposażenie piaskarki zbierając pył wytworzony w trakcie piaskowania.

  Odciąg cyklonowy DC09

   www.cormak.pl